Детские_Будут?• 19 мая 2024
Утеплення стін фасаду. Шкода для дихальної системи?
Дівчата, привіт! Ніч не сплю, допоможіть. Почали утеплювати фасад квартири, бо кутова, а якою буде зима по опаленню невідомо. Майстри наче нічого роблять (4 утеплення в нашому будинку). Матеріал - пінопласт 10. І тут мені потрапляє на очі стаття про те, що пари пінопласту проникають через цеглу будинку особливо під дією сонця і ваші діти цим дихають. А дитяча кімната як раз сонячна сторона. Підкажіть, чим той пінопласт можна зверху обробити (окрім стандартної технології), щоб максимально вберегти від випаровування? Може декілька разів штукатурку зверху пінопласту чи фарби чи якийсь інший матеріал?
Зашла на 5минут• 19 мая 2024
Автор, погугліть статті про виділення з ламінату, меблів ( навіть дерев´яних) та пластикових вікон. Потім згадайте про електромагнітні поля телефонів і навіть холодильника. А про не сертифіковані іграшки навіть говорити не буду) Що з цим усим робити,авторе?
Детские_Будут?
• 19 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую. Ви праві