tarveldy• 19 мая 2024

Ітак що ми маємо

Україна концтабір тут диктатура і все таке
Вєлікая армія (ні) захопила Харків (ні)
Нада здаваца переговори і все таке

Про що свідчить така кількість тем, про те що кацапи вигрібають, і це прекрасно
Але, вони зірвали мобілізацію і це факт.
Звісно страшно, не зрозуміло, і сам закон зерня, але є ворог , ворог який використовує всі засоби і в тому числі психологічні,
Дівчата, тим кого охопила істерія, знайдіть статтю про емоційні тони і як це працює, для чого розводиться паніка і нащо хитати суспільство
ПС : чоловік мій підлягає мобілізації, в моєї дитини нема інвалідності, останній раз за кордоном була у січні 2022, війну зустріла в Києві тут і були. В мене є загиблі і не загиблі на цій війні, мої близьким пережили і не пережили окупацію.
Нам своє робити , а матрьохи все одно виздихають
Україна переможе!
Даксо• 19 мая 2024
Ответ дляPole
І чи будуть вони в найближчі 100 років.
’Большой шкаф громко падает’ - чули таке? Російська Імперія як розвалилась, очікувано? Те ж саме СРСР. Я уже не кажу про всі історічні приклади, починаючи з Римської і закінчиючи Імперією Чингісхана.

Piracanta• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Тільки коли розвалиться рф, поки воно є буде війна. Навіть якщо я нам дадуть 100500 різної зброї і ядерку, ми виб´ємо кацапню зі своєї землі, вони все одно будуть лізти
Этот ваш комментарий противоречит старпосту
автор tarveldy • 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Головне в розпаді, денукліоризація. Як то зробити?
Вже ніяк, на нашому прикладі світ побачив що цього робити не можна
Народу в росії нема, є раби, власники мають між собою пересваритися і розділити території
Вам доречі, це нічого не нагадує?
автор tarveldy • 19 мая 2024
Ответ дляPiracanta
В чому?
owl62• 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Які вже є задатки розпаду кацапії?
А які були задатки розпаду СРСР? Такий великийі могутній союз не вивіз війну в Афгані
oboeva• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Я навіть не знаю як стисло це все пояснити , якщо ви цього не бачите
Можно развернуто,а можно двумя тезисами,первый война до границ 91 года,второй переговоры любым путем,сдаёмся короче,у вас какой, может какой-то свой.
mymoly• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Вам доречі, це нічого не нагадує?
Нічого мені не нагадуує. Я взагалі не звикла сподіватися на диво.

mymoly• 19 мая 2024
Ответ дляowl62
Дива не станеться.
oboeva• 19 мая 2024
Ответ дляДаксо
Там была смена политического строя,здесь какая идея должна быть?
Piracanta• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
В чому?
Як можна перемогти у вічній війні?
owl62• 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Дива не станеться.
Для Вас розпад СРСР був дивом?
Victory23• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
І ще, я пишу без аноніма і не ведусь на провокацію з випитуванням хто в мене і де
А тролить русню то святе
Удалено администрацией...
mymoly• 19 мая 2024
Ответ дляowl62
Для Вас розпад СРСР був дивом?
Навіщо ви сподіваєтесь на це. Ну чисто теоретично припустимо, що почне розвалюватися років через 10. ....
owl62• 19 мая 2024
Ответ дляoboeva
Тюрьма народов - россия должна бьіть уничтожена
автор tarveldy • 19 мая 2024
Ответ дляoboeva
Ні той ні той варіант не спрацює, тому війна продовжується
Перемовини на умовах рф= смерть мільйонам українців, смерть страшну , ті що залишаться будуть зламані, їх діти вже через 10 років будуть мобілізовані в армію рф ( доказ мобілізація на окупованих територіях) і вони йтимуть на країни ЄС з ненавистю , бо ЄС не допоміг , хоча мав можливість
Другий - дуже довго, боляче і нема коштів
Piracanta• 19 мая 2024
Ответ дляowl62
Кем?
mymoly• 19 мая 2024
Ответ дляowl62
Кем? Хто цей сміливий воїн?
owl62• 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Всі імперії розвалюються
автор tarveldy • 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Будь-яку війну рф починають з розділу, спочатку суспільства , потім територій

Pole• 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Кем? Хто цей сміливий воїн?
Ясно, що українцями! Більше ніхто не хоче руки бруднити.
Victory23• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
КАРКАРОН• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...
mymoly• 19 мая 2024
Ответ дляowl62
Всі імперії розвалюються
Я дуже сподіваюсь на 2 максимум три роки
автор tarveldy • 19 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Як можна перемогти у вічній війні?
Не знаю
oboeva• 19 мая 2024
Ответ дляowl62
Мне надо ,чтоб мои мужчины дожили до этого счастливого момента
Елена-0f43• 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Автор же написала. Всім йти в тцк
Насильственная армия воевать никогда не будет увы.
owl62• 19 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Кем?
Порабощенньіми народами, лозунг- хватит кормить москву - только начало
автор tarveldy • 19 мая 2024
Ответ дляVictory23
Удалено администрацией...
Ой, я і граматика це речі не сумісні ))) профдеформація, дисграфія і все таке
oboeva• 19 мая 2024
Ответ дляtarveldy
Вот и у меня нет третьего варианта,так шо робыть сейчас? В войну РФ и ЕС я не верю,но я не аналитик.
автор tarveldy • 19 мая 2024
Ответ дляmymoly
Кем? Хто цей сміливий воїн?
По ходу ми