Язвочка• 20 мая 2024
Что будете готовить себе и мужьям на обед и ужин сегодня?
Тюрюнь_Тюнь• 20 мая 2024
оливье в планах. и запеченые куриные котлетки и рис с горошком и морковкой
Пупс• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Дівчата, ви в реалі все що пишете готуєте кожен день на постійній основі?
Так
Залізна тьотя• 20 мая 2024
Є борщ, вчора зварила. На вечерю болонʼєзе + спагеті. Задовбалась готувати, добре що чоловік іноді допомагає
Экспертиза• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Я сама в шоці 🥴
Суцільна зрада• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Стараюсь разное готовить
Залізна тьотя• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Хай Бог милує. Готую одразу декілька страв на 2-3 дні. Кожного дня стояти біля мартену немає ані сил, ані часу, ані бажання
КинДза• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Зачем каждый день? Суп я на 3 дня варю, мясо на 2 дня, гарнир каждый день, ну или если это плов или жаркое, то на 3 дня может хватить... Салаты на 1 день, майонезные типа крабового/оливье еще утром можем доесть.
Пупс• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Дякую за відповідь. Для мене це нереальне щось.
Я вам скажу більше. Маю чоловіка і 2 підлітків, вони не люблять те що люблять інші. Уже років 15 готую кожному окремо. Наприклад, чоловік не їсть макарони, то йому рис, одна дитина не любить гречку то йому рис, іншій макарони. Одна д Тина не їсть відбивні, інша тільки котлети. Одна д Тина тільки огірки інша помідори.
Отак і живем....
Ще один ість пюре, другий картоплю кубиками варену, третій жарену))))
Отак і живем....
Ответ дляПупс
Отак і живем....
Вашій родині дуже з вами пощастило. В мене б їли мівіну запарену)
Пупс• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Часом як мене достане то і таке їдять. Але то раз місяць таке може бути))
Хома з пастою• 20 мая 2024
Ответ дляTammy21
Всім дякую за відповіді. Я сама дуже рідко готую, трошки, мабуть, випала з реальності.
Я часто готовлю и очень люблю это делать,но готовить три раза в день, еще и каждому отдельно, это маразм.
Я натуралка• 20 мая 2024
Отбивные с молодым картофелем. Фаршированные кабачки сыром и зеленью.
Салат греческий. На десерт мороженое.
КликОЛЬКА• 20 мая 2024
Холодец, винегрет. На обед суп с грибами копчёными колбасками и плавленым сырком.
Щира українка• 20 мая 2024
Ответ дляЯ натуралка
Салат греческий. На десерт мороженое.
И это все за один раз вы сьедите?
Щира українка• 20 мая 2024
Ответ дляПупс
Отак і живем....
А если одно что то приготовите, они вам на голову высыпят))) подурели