Та прям багіня• 20 мая 2024

Сторіз лікарки… як ви вважаєте, якщо пацієнт записався і щось трапилося

То пацієнт попри все має прийти? Попереджати потрібно мінімум за 24 години, якщо менше ви повинні сплатити всю суму або вас ніколи не приймуть більше. Я відповідальна людина і завжди приходжу, ще не було такого, що не приходила, але усяке може трапитися чи ні? Таке навіть відштовхує від лікаря…
Khmelnichanka• 20 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
Стоматолог - завжди комерція бо страховка покриває мінімум
А от не дійшли б сімейного - нічого б не було
Ну, в мене поки що страховка покривала все необхідне в стоматології. А щодо сімейного не знаю - не практикувала поки що неявок ))))). Але в нас до сімейного можна потрапити без особливого запису, навіть день в день.
Я більше про вузьких фахівців казала.
Шалена невинність• 20 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Сітківкою ока. Уявляєте?
Наступного разу може так не встрянете позорно. Можете не дякувати
В темі про дерматолога вилізла сітківка
Логічно :))
Света С Приветом• 20 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
В темі про дерматолога вилізла сітківка
Логічно :))
В темі про дерматолога вилізла тема про спеціалістів медичних. Логічно?
Шалена невинність• 20 мая 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Я більше про вузьких фахівців казала.
Зазвичай вузькі в межах державної страховки теж без наслідків
Виклики швидких без приводу - інша історія
Приватні клініки - теж - свої правила
Хвильоватиша• 20 мая 2024
Ответ дляКомиссия50%
повертайтесь, але ж ні)
Почему я должна возвращаться?
Khmelnichanka• 20 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
Приватні клініки - теж - свої правила
Так, щодо швидких - погоджусь. В нас з березня місяця було 6 викликів швидкої, то страхова раз за разом шле ’листи щастя’, з анкетами і детальним опитуваннями, що саме сталось, за яких умов і хто несе відповідальність за подію. Дивляться, чи нема підстав перекинути оплату виклику на інших осіб чи іншу страхову інших осіб.
Чудо в декрете• 20 мая 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
тут не про гроші, а про нормальне відповідальне ставлення.
Якщо вас такі правила не влаштовують, завджи можна знайти спеціаліста без правил. Вас наприклад) До вас можна ходити, як завгодно, вам так норм.
А іншим не норм, вони хочуть планувати передусім своє робоче навантаження, а не заробити всі гроші.
А я не понимаю, тут все ради удовольствия работают, и хотеть денег за работу и свое потраченное время стыдно? Чего только не прочитаешь😂
Шалена невинність• 20 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Лікар зазвичай усвідомлює що можуть бути і невідкладні стани і погіршення
Але якщо пацієнт ходячий гаманець то лікар розчарований відсутньою касою
Шикаю і викаю• 20 мая 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не видела я таких правил у клиник. Это свойственно малолеткам открывшим кабинет на родительские или папиковские деньги.
Оо, в точку. Коли відміняю запис в клініці, дівчата завжди дякують за дзвінок і попередження. Ми звертаємось часто, в різні центри. Звичайно, за годину не відміняю, але ж всяке буває, прокинулась дитина з температурою, вірусом і вже дерматолог чи стоматолог відміняється.
А якщо говорити про світил, то там така черга після тебе в коридорі, що він і не замітить що хто ь не прийшов)
автор Та прям багіня • 20 мая 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
тут был ответ какой это врач или нет? частник или государственный?
Приватна. Постійно жаліється, що багато роботи
Намазюкана нішою• 20 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
брать деньги за работу и хотеть зарабатывать деньги - это вообще не стыдно.
Но относительно пропусков - лично для меня это не столько про деньги, сколько про предсказуемость и планирование.
От того, что один человек не придет, мой доход никак не пострадает. Но мне просто некуда его перенести, кроме как на следующую неделю на ’его’ время. Если он предупреждает заранее, я стараюсь с кем-то менять время, чтобы принять на этой же неделе.

Если это один чел, это не проблема, но если все начнут ходить, как попало, начнется хаос, а потом личные звонки и сообщения. И мне приходится уплотнять график, чтобы пациент ничего себе не начал отменять самостоятельно.
автор Та прям багіня • 20 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Це в Києві?
Так, Київ
автор Та прям багіня • 20 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Автор, сдайте фамилию дерматолога
Тут за таке блокують наче
Шалена невинність• 20 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ну то хоч морозиво з’їла в щільному графіку
Чарівна патика• 20 мая 2024
Ответ дляПолюю на дрони
А екстрені?
Екстрених, звісно, це не стосується. Зважують, від чого ризик вищий і діють з цих міркувань.
Намазюкана нішою• 20 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
невідкладні стани і погіршення - це форс-мажор, який проговорюється завчасно, такі відміни не оплачуються. Як і всі проблеми, пов´язані з війною.
Обстріли, тривоги і відключення світла.

Але такі причини, як забула що запланувала інше, затрималась на роботі, не маю натхнення і вже стало легше - про таке попереджають завчасно або оплачують вартість консультації.
Шалена невинність• 20 мая 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Обстріли, тривоги і відключення світла.

Невідкладні стани проговорити завчасно неможливо
А різні « немаю натхнення «- окрема історія
Намазюкана нішою• 20 мая 2024
Ответ дляШалена невинність
маю на увазі різке погіршення самопочуття, отруєння, чи різке підвищення температури, чи симптоми застуди, якщо це очний прийом.
Таке не передбачиш завчасно і ніяк не попередиш.
Зліпок ступні• 20 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Тут за таке блокують наче
Не заблокируют
Вы фото достали из инета из общего доступа. Напишите фамилию, она тоже из общего доступа
Тектологиня 80lv• 20 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Страховка предусматримает только острый случай.
Мне надо на завтра к лору, я нашла здесь лора на завтра и поехала, а вы? А вы к лору там попадете через месяц и то не факт?
Без острого хожу только к стоматологу и гинекологу в частную клинику. Я отвечала вам на пост, про вашу знакомую с больным ухом. А тут некоторые отстаивають свое право не приходить по записи.
Тектологиня 80lv• 20 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Не переймайтеся, логіка то не ваше. А ви який спеціаліст, вибачте?
Хвильоватиша• 20 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Вы не тому человеку ответили.
Света С Приветом• 20 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
А ви мені з якого дива хамити вирішили?
Тектологиня 80lv• 20 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А ви мені з якого дива хамити вирішили?
Вибачте, помилилася. Мені здалося, що то Ваша опонента написала
Света С Приветом• 20 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Буває)
Ловлю капці• 20 мая 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Только экстренные. Плановые переносятся. Велик риск сильного кровотечения.
Плановые.
Метровий сантиметр• 20 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Вы на работе исключительно, чтобы деньги считать? дайте ваш номер: буду записываться и не приходить к вам)
А вы на работе, чтоб время и деньги терять? Удачи
Брехушечка• 20 мая 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Сейчас вообще не работаю, не люблю пахать
Метровий сантиметр• 20 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Та это из первого поста понятно было, вы о работе только по тв слышали
автор Та прям багіня • 20 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Не заблокируют
Вікторія Ахтарнія