Та прям багіня• 20 мая 2024

Сторіз лікарки… як ви вважаєте, якщо пацієнт записався і щось трапилося

То пацієнт попри все має прийти? Попереджати потрібно мінімум за 24 години, якщо менше ви повинні сплатити всю суму або вас ніколи не приймуть більше. Я відповідальна людина і завжди приходжу, ще не було такого, що не приходила, але усяке може трапитися чи ні? Таке навіть відштовхує від лікаря…
Брехушечка• 20 мая 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Та это из первого поста понятно было, вы о работе только по тв слышали
Вы уже сами запутались
Метровий сантиметр• 20 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Вы уже сами запутались
Та не
барабанщица• 20 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А штрафы за неявку к такому фопу на чей р/р должны по ее мнению должны были бы приходить? Кто выступал бы регулятором неявок к фопу?
На букінгу наприклад якщо не попередиш вчасно про відміну бронювання, то з тебе зтягнуть штраф - 50% від вартості номеру. (Можливо в різних готелях % відрізняється). І це цілком офіційно.
Якщо не захочеш платити, думаю,зо система забанить навіки. Тобто або штраф або чорний список, все логічно як на мене.

Пост лікарки видно, що на емоціях. Бо коли в неї вже не перший пацієнт раптово не приходить, то думаю, що це бісить. І час витрачаєш, і гроші не заробляєш
Тектологиня 80lv• 20 мая 2024
Ответ дляБрехушечка
Сейчас вообще не работаю, не люблю пахать
І нік вам так вдало підібрали
Брехушечка• 20 мая 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
І нік вам так вдало підібрали
Сейчас временно не работаю, отдыхаю
вы бы хоть читали то, на что отвечаете
ГейСюда• 20 мая 2024
У меня было пару раз, что ехала на приём к врачу с левого берега на правый, начиналась тревога и я не успевала приехать на своё время. Хотя выезжала с запасом. Сразу звонила предупреждала.
И никто меня в ЧС не заносил, перенесли запись на другой день и всё.
Но это у адекватных врачей такое.
Зліпок ступні• 21 мая 2024
Ответ длябарабанщица

Может к психологу, и вместо мороженого, чай с мяткой?
Зліпок ступні• 21 мая 2024
Ответ дляТа прям багіня
Вікторія Ахтарнія
Дерматовенерологиня, дитяча дерматологиня, сімейний лікар
Стаж: 8 років
Багиня