Сунуся в чужі справи• 20 мая 2024

А женщины-медики тоже обязаны обновить данные с 18го числа?

или это только мужчин касается?
Удальонка• 21 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Ні. В дипломі - медсестра, в воєнному - рядовий.
Тоді не знаю. Маму мою теж в 45 знімали, мама медсестра.
Купи слона• 21 мая 2024
Більшість жінок медиків вже на обліку, з 6 курсу ВУЗу
Купи слона• 21 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
вроде раньше писалось, что женщинам дали срок до 2026 года.
Військовозобов´язані мали бути в ТЦК ще в 2022
Купи слона• 21 мая 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
А те, которые не становились на учет после окончания меда, то им можно до 26 года не становиться?
Вони на обліку були з моменту отримання військового квитка
Не вмію заміряти• 21 мая 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Так будете платить, раз деньги нсть.
Не вопрос
Сосиска_Втесте• 21 мая 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Яке право мають блокувати дії з нерухомістю. Страна рабів. Концлагер
И за какую свободу мы тогда боремся?
🤷‍♀️
Это так, не вам вопрос, просто риторический)
Не вмію заміряти• 21 мая 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
И за какую свободу мы тогда боремся?
🤷‍♀️
Незалежна Україна ніколи не була незалежною і вже мабуть не буде ,.нажаль. Чим далі тим гірше...
Я тут Живу• 21 мая 2024
Ответ дляКупи слона
А військовий квиток отримають після закінчення інституту?
Купи слона• 21 мая 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Медики ще до закінчення, на 6 курсі, присяга після 5-го
Я тут Живу• 21 мая 2024
Ответ дляКупи слона
А якщо заочно вчився?фарм факультет
Купи слона• 21 мая 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А якщо заочно вчився?фарм факультет
При наявності військової кафедри нема різниці як вчився
Я тут Живу• 21 мая 2024
У мене сестра 3 роки провчившись очно на фарм.факультеті. потім перевелася на заочно в інший університет,в іншому місті. І пішла працювати. На якому етапі їй повинні були видати військовий?
LIANA171185• 21 мая 2024
Трохи туплю.А як з мед.коледжами?У моєму кафедри не було.Квитка немає,по спеціальності не працювала ні дня(дипломи 2009 і 2011).Я-лаборант медичний+по здоров‘ю маю бути непридатна.Це треба стати,а потім йти на ВЛК?
Хто знає,буду вдячна)
Я пані прохана...• 21 мая 2024
Я не медик, но выезд по разрешению. Установила Резерв+, сделала запрос, сегодня пришло что данные оновлены 20.05
Я тут Живу• 21 мая 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Что значит выезд по разрешению
Я пані прохана...• 21 мая 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Что значит выезд по разрешению
С разрешения и уведомления СБУ. Спецпредприятие, держтаємниця. Так было всегда-едешь-идёшь в спецотдел-пишешь куда, на сколько, по какому номеру паспорта, и телефон для связи.
Я тут Живу• 21 мая 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Поняла,спасибо. А вот интересно, если женщина не обновила данные,не стала на учёт,при выезде на границе выпустят?
Я пані прохана...• 21 мая 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Не знаю как у медиков.Возможно там нет мониторинга Но у нас если не дай бог выехал без предупреждения, то проблем с СБУ не оберешься. Были пару человек, что выехали по второму паспорту без уведомления органов. Выехать они выехали, но на второй день по приезду, уже были в спецотделе с объяснениями. Простили на первый раз.
Я тут Живу• 21 мая 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну у вас понятно. Но вот у медиков/фармацевтов как?...на лбу же не написано что ты гастроентеролог или провизор
Я пані прохана...• 21 мая 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Думаю что пока это все никак не контролируется. Но точно конечно же не скажу.
ВыФсеВрете• 21 мая 2024
Ответ дляЯ тут Живу
мне отвечали юристы,что на пересечение границы не имеет значение обновил или нет,запрета на выезд женщин нет.Ну и обновить надо до 17.07 , а там будет понятнее
Пффф 100%• 21 мая 2024
А якщо я в декреті, мені теж потрібно оновити дані?
ЯсноВидящая• 21 мая 2024
Ответ дляChaterbox
Не слышала такого, это, наверное, еще при ссср
До войны так было
ЯсноВидящая• 21 мая 2024
Ответ дляУдальонка
А як доказати, що оновив? Скрін з телефону?
В додатку резерв +, Або з військомата QR-код
ЯсноВидящая• 21 мая 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Я до вас додому зайшла ?
Мені це нагадує відповіді в темі
’Хто водить авто, у вас механіка чи автомат? Є питання’
І відповіді - у мене немає авто.

Нащо відповідати в темі, де людина питає пораду щодо авто, що у когось його немає?
ЯсноВидящая• 21 мая 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Якщо припустити Що походження ? Чи українець перетнувши кордон стає особою без національності ?
Да просто люди дають поради в темі, яка, як виявилось, їх не стосується.
Зайшли похизуватись?
ЯсноВидящая• 21 мая 2024
Ответ дляКаляка маляка
Коли таке було? Мені 49, в 20-му році проходила ВЛК і оновлювала дані, мені було якраз 45, з обліку не знімали.
Ви лікар чи медсестра?
Якщо лікар - офіцер. Тоді 50 років
ЯсноВидящая• 21 мая 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Сейчас в дію подтянулись дипломы
То есть проверить образование точно можно, просто показать дию.
ЯсноВидящая• 21 мая 2024
Ответ дляПффф 100%
Так
Еленка14• 21 мая 2024
Ответ дляУдальонка
Я обновила данные, но мне интересно. Мне 50, по идее в 45 лет меня сняли уже с учета и теперь мне опять становится?
Теоретично так.