Брюльтик• 21 мая 2024
У кого підвищений апетит в період овуляції? Це норма?
Чи проблема з гормонами? Тільки й думаю про їжу і штурмую холодильник(((
Поміркована думка• 21 мая 2024
не помічала за собою, у мене такий крінж відбувається..... А так, то . гормональний фон міняється, Можливо це специфіка вашого організму-підвищений апетит. Особисто я в 2 фазі циклу їсти не хочу, тоннами. А ось щось хімічне, солоне, кисло-це тягне
Вимагаю спілкування• 21 мая 2024
Купите псиллиум и как чувствуете голод: чайная ложка на стакан воды. Пейте этот кисель, он в животе ещё больше разбухает и даёт чувство сытости.
Это натуральная шелуха подорожника инлийского
Брюльтик
• 21 мая 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую,в мене є він. Спробую так робити