ПлюшкамиБалуюсь• 22 мая 2024

Сколько иностранных языков вы знаете?

Каких и на каком уровне?
Грибной_Дождик• 22 мая 2024
Англійська , французька - розмовний рівень
Забагаловка• 22 мая 2024
Один иностранный- русский
Чупокабра• 22 мая 2024
А якщо одна мова вважається в Україні іноземною, але для мене вона рідна і як носій знаю її, то як рахувати?
А так, тільки англійську, другу закинула.
Кукусики• 22 мая 2024
Английский В2 (продолжаю учить), немецкий А2 (продолжаю учить), французский А2-В1 когда-то был (много лет не учу), немного польский (не учу). Русский и украинский носитель
Курочка• 22 мая 2024
Английский, французский, немецкий и арабский.
Я филолог.
Я пані прохана...• 22 мая 2024
Три (польську, англійську, іврит) і всі не дуже добре. З друзями поговорити можу, а працювати вже ні.
Чаклунка-ведунка• 22 мая 2024
Мій рівень - фейсом об тейбл.
Завжди мало• 22 мая 2024
0.5
Кручу хвости• 22 мая 2024
Німецька і Англійська.
Аноним_1857• 22 мая 2024
Ответ дляЧупокабра
Тогда вторая, из широко-распространенных у нас, для Вас иностранная. Причем мы практически все ее на с1-с2 знаем
МЧСница• 22 мая 2024
Русский в совершенстве, украинский -В2, немецкий В1, английский - ландан ист зэ кэпилат оф грейт бритен)))
Джинци на Флісі• 22 мая 2024
Англійська с1, французька та італійська b2. Про українську і російську, звичайно, не згадую. Їх знають всі