Зілля до весілля• 22 мая 2024
Курілка "Попільничка"_куряки ви б відвідували таке кафе/бар?
Наприклад ,будуть там різні відділи , для інтелектуалів бібліотека з різною літературою , для азартних куряк буде куточок настільних ігор ,карти ,шашки ,доміно ,нарди . Для любителів розслабитися куток з пивом і все під пиво , перегляди різних спортивних трансляцій, для любителів кави також буде куток ,де можна купити чашку кави і викурити пачку цигарок ,дудлячи цю чашку цілий вечір .
Як вам ?
Результат:
вже голосів:
11 (50%)
Курю ,але не піду
9 (40.91%)
Не курю і не піду
2 (9.09%)
Так ,піду
0 (0%)
Хочу та не курю
Чудо в декрете• 22 мая 2024
Поздновато. Когда только вышел закон, таких желающих было бы много. А сейчас уже все привыкли терпеть и выходить на улицу.
Женщинас• 22 мая 2024
Было б неплохо.
Без всех этих развлекаловок.
Просто кафе, где можно пить и курить
Как раньше
Без всех этих развлекаловок.
Просто кафе, где можно пить и курить
Как раньше
Плету интриги• 22 мая 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Курю, не пойду.
Мне кажется, автор не нас смертных курильщиков имеет ввиду
ИзЮмрудная• 22 мая 2024
Не можна курити в громадських місцях. За це можна отримати штраф.Таке кафе неможливо відкрити.
Чудо в декрете• 22 мая 2024
Ответ дляПлету интриги
Да не в этом дело. Просто я бы сходила в полноценный бар, где можно курить. А не в курилку, где мне нальют. Это скучно.