НашлаПерепискуМужа• 22 мая 2024
хтось здавав євро сьогодні в Києві? по чому?
В монобанк бачу курс 42.95, на мінфін - 43.45
Тобо завжди вигідніше готівку міняти, чим на картці євровій мати євро?
НашлаПерепискуМужа
• 22 мая 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Смотря от суммы
я просто поки закордоном. і хочу зрозуміти краще готівкою євро взяти, бо доведеться міняти всеодно, чи конвертація в монобанку?
А що значить залежно від суми? не усі обмінники міняють по тому курсу 100 євро, а все лише по пару тисяч?
тобто отам де напсано від 1000євро, то так і є? 100 не здам там?
Форточка• 23 мая 2024
Может кто подскажет , можно ли положить доллары на карту в Украине , а за кордоном снять евро ?
ЛісАпетная• 23 мая 2024
Ответ дляФорточка
Та можно. Только на курсе потеряете и двойная конвертация может быть. Лучше просто расплачиваться этой картой
Тектологиня 80lv• 23 мая 2024
Ответ дляФорточка
Можна що завгодно робити. Але чим більше маніпуляцій, тим більше заплатите за конвертацію.
Файна цьоця• 23 мая 2024
Ответ дляФорточка
Можно- но комиссия немаленькая
Цибулька зла• 23 мая 2024
Наличный сейчас выше
Но так бывает не всегда.
Берите наличку и меняйте. Курс ещё и меняется все время
Но так бывает не всегда.
НашлаПерепискуМужа
• 23 мая 2024
Ответ дляЦибулька зла
Наличный сейчас выше
Но так бывает не всегда.
так в приложеніі монобанка також курс міняється. але таки курс налічкою вище? і навіть простіше поміняти в обміннику ті 100-200євро, і поклаастисобі ж на моно, і буде дешевше ніжз єврової картки моно ту ж суму перевести на гривневу?
Пацелуйнитуда• 24 мая 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
На Мінфіні в обмінниках оптові курси, зазвичай від 2000-3000.
А сотку-дві ви там по цьому курсу не зможете поміняти. Для 100-200 курс в обміннику буде ближче до банківського.
Пацелуйнитуда• 24 мая 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Здасте й 100, але геть по іншому курсу. Приблизно такому, як ви бачите в Моно.
НашлаПерепискуМужа
• 24 мая 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
ех... пізно ви написали.. не встигла закинути на моно. але значить готівкою буду)