ДолькиКабана• 23 мая 2024
Что это может быть. Позывы на туалет по маленькому, жжение
Всё было хорошо, ночью захотелось в туалет по маленькому, сходила, сразу как вернулась опять как давит на мочевой, пошла опять мочи три грамма , но жжение началось и присутствие крови в моче, ложные позывы сходить по маленькому
Залізна пані• 23 мая 2024
Цистит. Так боляче і неприємно. Було таке, коли з кровʼю, то вже серйозно.
Мені допомогав фурадонін дуже швидко діяв. Полегшення вже за день було.
ДолькиКабана
• 23 мая 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Цистіт. Прям вже кров у сечі?
Да, не сильно, но есть. До этого ничего не мучало
маминаБубочка• 23 мая 2024
Цистіт
Бакпосів сечі перед фурагіном
Загальний аналіз сечі
Потім фурагін
Він імпортний
Багато пити води
Бакпосів сечі перед фурагіном
Загальний аналіз сечі
Потім фурагін
Він імпортний
Багато пити води
ДолькиКабана
• 23 мая 2024
Ответ дляМафиозная
* пропийте
Добре, дякую
Ледве дочекалась ранку біжу за таблетками
Мафиозная• 23 мая 2024
Ответ дляДолькиКабана
Добре, дякую
Не бачу свого першого повідомлення. Знов напишу. Якщо купите фурагін або фурадонін обов´язково пропити курс (як по інструкції). Бо це як антибіотик
Домашня Зюзя• 23 мая 2024
Ответ дляДолькиКабана
Ой, я б все ж порадила якісь ліки з діючою речовиною фосфоміцин. Його п´ють разово, можна повторити на третій день. Також пропити трав´яні ліки, типу Канефрон чи Тринефрон хоча б пару тижнів. Також класно працюють ліки на журавлині.
І проаналізуйте що спровокувало хворобу.
ДолькиКабана
• 23 мая 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Не понимаю, я в шоке так резко сразу с кровью... От думаю на мужа, военный , раз в пол года отпуск , может сильно активничали эти дни в постели. Так как больше ничего нового не было. Я сначала подумала причина по -женски , но я постоянно обследуюсь из-за эрозии, анализы регулярно сдаю, только не давно была в гинеколога поэтому быстро откинула этот вариант, от единственное мужа было не сдержать эти дни
Домашня Зюзя• 23 мая 2024
Ответ дляДолькиКабана
Зрозуміло. Так і є, посткоітальний цистит. Намагайтеся після сексу відразу попісяти та підмитися. Це буває. Бережіть себе та виздоровлюйте скоріше.
Новорічна пальма• 23 мая 2024
Перша допомога - дуууже концентрований морс з клюкви/журавлини (розчавити і залити окропом) . Віт С 2 тис доза, ношпа 2таб.
Далі можна вже аналізи та ліки, але оце найперше.
І да пісяти після сексу обов´язково