ВільнаНазавжди• 23 мая 2024

Дитина 8 місяців, взагалі не хоче їсти творог і молочку

У кого було так ?
Що робили ?
Які є хитрощі.
В мене з прикормом взагалі пічаль
Я только за!• 23 мая 2024
У мене дитина не їла зовсім і зараз не їсть. 12 років. Нічого страшного.
Стетоскопуло• 23 мая 2024
Не хоче то не пхайте
Дякую_аж_підскакую• 23 мая 2024
7.5 ще й не давали. Їсть овочі і мясо, каші
Ядвига Юсьлегко• 23 мая 2024
Не їли ) Нічого не робила. В садку почали сирники й запіканки їсти іноді. Їли твердий сир із задоволенням. Виросли нормально ))
Брюнетка в Мармеладе• 23 мая 2024
То хай не їсть. Каші, овочі, фрукти, яйце, потім рибою і м’ясо, хоча за новими стандартами вже можна вводити.
Швабристка• 23 мая 2024
Я агушу давала сиркова там є без наповнювачів, кефір . То син їв з задоволенням. Домашній м´яктй сир блендером взбивала, теж їв. А магазинний , тіпа Просто наше, не їв. Чого , хто зна.
куркулиха• 23 мая 2024
Сыну 18л не ест эти продукты так как они ему воняют кислым, может и вашему так. До года только ряженку с сахаром мог выпить пока соска на бутылке была с чашки отказался. Молоко и твёрдый сыр иногда брынзу со специями может съесть.
Стервочка• 23 мая 2024
У меня двойняшки, одна ела в таком возрасте молочку и ест сейчас, вторая на дух её не переносит. Не заставляла и не заставляю. А вы можете сделать перерыв и попробовать через какое-то время опять предложить
автор ВільнаНазавжди • 23 мая 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Який тип прикорму у вас ?
Швабристка• 23 мая 2024
А може дитина не голодна зовсім, як ви пропонуєте, от і не хоче.
Дякую_аж_підскакую• 23 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Який тип прикорму у вас ?
Обычный баночный с 6 месяцев. Никакого блв
автор ВільнаНазавжди • 23 мая 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я теж так почала, бо не сиділа і досі нема зубів
90x60x90• 23 мая 2024
З моїх трьох двоє не їдять сир (рос - творог). Пекла пиріг з ним, їдять всі. Доньці 15 років, вже пів року, як сама бере в холодильнику і їсть, каже, що дуже смачно. Молоко перестала пити в 1.5 роки, почала знову в 13 років (але з пластівцями чи кілечками). Вчора пекла пиріг з сиром і гарбузом, скінчився за хвилин 15. Не заставляйте, а щось змінюйте. І ще, дитина бачить, що їсте Ви чи інші члени родини.якщо фукають, то навряд чи буде їсти. Мої картопляне пюре з гарбузом і зеленню люблять, а комусь це не смачно.
Дякую_аж_підскакую• 23 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну не сидит ещё и наш, зуба 2. Два прикорма в день. Утром каша молочная и фруктовое пюре. В обед овощи с мясом. Остальное грудь
автор ВільнаНазавжди • 23 мая 2024
Ответ дляШвабристка
Та ні, давала в час сніданку якраз
НичеНипанимаю• 23 мая 2024
Ответ для90x60x90
мжно рецепт пирога с творогом?
Швабристка• 23 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Та ні, давала в час сніданку якраз
Зробіть перерву, і запропонуйте через два тижні. Або навіть через місяць.
НичеНипанимаю• 23 мая 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Та ні, давала в час сніданку якраз
пробуйте с бананом чавить, они такое любят
90x60x90• 23 мая 2024
Не побачила, що дитині всього 8 місяців. Мої ще нічого в такому віці не їли, крім грудного молока.
Швабристка• 23 мая 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
О, так. Трохи солодкого банану і смак вже інший. Я навіть декілька ягід лохини блендерила з творогом, з ягодами і фруктами дітям багатьом подобається.
НичеНипанимаю• 23 мая 2024
Ответ для90x60x90
я тоже за подздний прикорм, после года,
но у меня было много своего молока, и жирное сытное.
НичеНипанимаю• 23 мая 2024
Ответ дляШвабристка
о, лохыня, я сама ее с товрожком ням ням
Швабристка• 23 мая 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
я тоже за подздний прикорм, после года,
Прикорм не для ситості, а різноманіття смаків і нових речовин, клітковини. На ГВ прикорм вводять з 6-7 місяців. Це звісно діло кожної мами, що їсть дитина, але прикорма не давати, бо молоко жирне і ситне, це дивно.
НичеНипанимаю• 23 мая 2024
Ответ дляШвабристка
а для меня странно когда незрелый жкт перегружают чем попало.
кнопкодав• 23 мая 2024
Я з 7-8місяців не їм творог а мені вже 40.
Швабристка• 23 мая 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Щоб не перегружати, педіатри розробили схеми вводу, який продукт засвоюється у дитини гарно. Чому він нєзрєлий і чому чім попало?)) У дитини , якщо все нормально, то не даремно ж вводять нові продукти у харчуванні.
Я ж написала, то діло кожної матері, як кормити. Але ратувати, що то не правильно якось дивно, коли весь світ користується прикормами до року.
Говорю відверто• 23 мая 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
я тоже за подздний прикорм, после года,
Хімічний склад молока змінюється в залежності від віку дитини
Угги в горошек• 23 мая 2024
моя мясо до сих пор не ест и ничего.
Пополняю_Карму• 23 мая 2024
Предложите через время. У меня и в 11 месяцев очень избирательно ест. Жду…
ХуАнита• 23 мая 2024
Ответ для90x60x90
Это неправильно. С 6 мес. в рацион ребенка нужно вводить прикорм