Творог для розжига• 23 мая 2024

Хочу застерегти батьків!

Вчора поховали дитинку. Хлопчик закрутився в шторах і помер. Як таке могло статися? Не відомо. Хороша благополучна сімʼя.
Тому ось-треба пильнувати
18 мнеУЖЕ• 23 мая 2024
Задушился?
автор Творог для розжига • 23 мая 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Задушился?
Так
Моя улюблена страшко• 23 мая 2024
Який вік?
18 мнеУЖЕ• 23 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Так
Маленький хлопчик?
П´яна вишня• 23 мая 2024
Это как?не хочу обидеть,ребенок ментально здоров?
автор Творог для розжига • 23 мая 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Який вік?
3 рочки
Однозначно• 23 мая 2024
А то батьки не знають, що треба дивитись за дитиною без вашої поради
автор Творог для розжига • 23 мая 2024
Ответ дляП´яна вишня
Так. Здоровий. Хороша сім’я
Инстагра_мерша• 23 мая 2024
Какой ужас.
Сил родителям пережить такое горе
автор Творог для розжига • 23 мая 2024
Ответ дляОднозначно
Ну, язвити для чого?
Чому Ви взагалі на цьому форумі. Люди ж і так все знають і вміють.
dulenok• 23 мая 2024
это несчастный случай, всякое может случиться. Родителям сил
Однозначно• 23 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ну, язвити для чого?
А ваша тема до чого? Від чого ви застерегли?
автор Творог для розжига • 23 мая 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Маленький хлопчик?
3 рочки
Царівна Жабка• 23 мая 2024
Ответ дляОднозначно
За всем не усмотришь. Это разве что посадить в коробку-детский бокс и чтобы ребенок там сидел без никаких предметов
Вакцениро Вона• 23 мая 2024
Ніхто з батьків не бажає поганого своїй дитині. Не можна все у світі передбачити. Я тривожна мама, а такі історії ще більше лякають.
Однозначно• 23 мая 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Та отож
Кружите меня,кружите• 23 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
3 рочки
Ще шнурки від жалюзі часто висять з підвіконника, на них можна задушитися, це дуже небезпечно ((( бідна дитина, царство небесне ангелочку
Эта_Шикарна)• 23 мая 2024
Вже писала, сусідський хлопчик 10 стрибав на батуті і зупинилося серце. Дитина була здорова. Нещасний випадок
So_so• 23 мая 2024
Ужасно((
Бедные родители, за всем не уследишь((
я Кукарача• 23 мая 2024
Ответ дляОднозначно
Та отож
Але дивіться. Я, приміром, раніше не знала, що комод може перекинутись, якщо дитина обіпреться на відкриту нижню поличку. Коли взнала, почала за цим слідкувати.
Хіба ви не знаєте випадків, як дорослі з дітьми граються в хованки, а малі ховаються в штору? Я знаю. Хоч самі так не гралися (штор не маємо). Але може хтось з батьків тепер не буде так робити, бо це дійсно небезпечно.
Тому ...
Може вам особисто і не треба, а когось цей пост вбереже.
Всім шампаньського• 23 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ну, язвити для чого?
Когда я была маленькая, соседский мальчик умер от того, что случайно осу проглотил. Это не значит, что за ним плохо смотрели родители. Фатальный несчастный случай.
автор Творог для розжига • 23 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Тому ...
Так. Тому й створила тему.
Царівна Жабка• 23 мая 2024
Ответ дляОднозначно
Та отож
Ребёнок даже, когда суп ест, может мясом подавиться и умереть. Ну как это предусмотреть можно
Не так давно сама воду пила из чашки, засмеялась и чуть не задохнулась. Что уже про детей говорить
So_so• 23 мая 2024
У меня дочка лего вдохнула. Причем не засунула, а именно вдохнула. В 4.5 года.
Царівна Жабка• 23 мая 2024
Ответ дляТворог для розжига
Так. Тому й створила тему.
Вообще должен быть какой-то справочник, куда собраны все случаи бытовых смертей. По крайней мере, основные моменты можно учесть и хоть как-то обезопасить
БершкомангоЗар• 23 мая 2024
Ответ дляя Кукарача
Тому ...
Саме так. Комод у нас був прикручений , щоб не впав
Кашпо• 23 мая 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Місяць тому мій 16 річний син пив таблетку і вона попала ’не туди’. Я тільки почула як щось велике впало (високий хлопець)... Прибігла, він лежить на підлозі, втрачав свідомість, як падав, щось здвинулося і таблетка пішла далі, почав дихати..
Кашпо• 23 мая 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
На жаль, всього цього не зібрати. Знаю випадок, коли дитина загинула, бо на неї впав телевізор, а іншу у бабусі вбило током, погана електропроводка була..
Кашпо• 23 мая 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
У мене чоловік всі меблі прибив до стін, хоч мене це і виводить, але думаю, що зробив правильно. Комод теж падав на дитину, але там вузький коридор був, і дитина опинилася в щілині між комодом і стіною..
Кракадэ• 23 мая 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Железное правило, особенно для ребенка - «когда я ем, я - ...»