ЯниЯ• 23 мая 2024
Дали б таке ім´я своїй дитині?
У мене повністю українська родина, планую дати майбутньому сину ім´я = Аарон.
Як вам, погодили б своїй дитині таке ім´я?
просто мені Аарон для хлопчика дуже подобається! мої батьки мене відмовляють аби онук у них був Аароном, знайомі люде кажуть що таке ім´я нереальне у нас серед людей, подруг своїх питала то їм глибоко пофіг
АяВсёЗнаю• 23 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Вам легко казати чи є у Вас хтось в родині з такою процедурою?
Реагувати так: ось будеш повнолітній, тоді роби що заманеться.
Цікавий писочок• 23 мая 2024
Ответ дляКиця-бриця
А украинцы не славяне, что ли?
Украінці - не слов’яни по генетичному коду, а трипільці.
росіяні - угро-татари
слов’яни - поляки, білоруси, чехи, словаки
росіяні - угро-татари
Заліковий троль• 23 мая 2024
Ответ дляКаяспер
Мне так имя Илай нравится очень)
Это Илья по-нашему.
Киця-бриця• 23 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
росіяні - угро-татари
Сейчас уже все перемешались
АяВсёЗнаю• 23 мая 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Когда вокруг одни Святославы с Ярославами -то имя потеряет смысл. На всех ’славянских’ имен не напасемся.
Мені подобається ім‘я Северин, але жодного не зустрічала. Любомирів, Янів багато знаю.
АяВсёЗнаю• 23 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
росіяні - угро-татари
Ну все, понеслось лайно по трубах…
Сиамская сороконожка• 23 мая 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну ок, ще декілька слов´янських імен є, але ж не так багато. Ян доречі думаю теж не з тої когорти.
Мене просто дивує чому Олександр чи Ілля то норм, а Аарон вже ´не наше´.
Барбітта• 23 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
А, что не так с этой процедурой?
очень гигиенично
ну и со стороны секса -тоже все лучше
очень гигиенично
ну и со стороны секса -тоже все лучше
Цікавий писочок• 23 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
У нас нема, ми традиційні українці))), але колись давно мала стосунки з обрізаним - гігієнічніше і краще це виглядає, правда :) Часи ж міняються, колись і депіляцію вважали за щось дике, а зараз навпаки, всі активно все обскубують. Як так боїтесь, вговоріть в разі чого почекати до повноліття, а потім хай робить, якщо не передумає :)
Летала_НаМетле• 23 мая 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Потому, что Аарон еврейское, как и Ян.
ЯниЯ
• 23 мая 2024
Ответ дляКиця-бриця
А украинцы не славяне, что ли?
Тоді за вашою логікою англійців треба германцями називати бо германські племена 1500 років назад з Німеччини - англи та сакси переселилися на британскьий острів. Але якось не чула в Англії називання себе, ’германцями’, ’германськими дітьми’.
Барбітта• 23 мая 2024
Ответ дляПомогалочка
мені подобається, але свого назвала Аріаном.
але я не в Украіні
красиво
Киця-бриця• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
А, что не так с этой процедурой?
очень гигиенично
ну и со стороны секса -тоже все лучше
очень гигиенично
ну и со стороны секса -тоже все лучше
Не всегда лучше
Цікавий писочок• 23 мая 2024
Ответ дляКиця-бриця
Сейчас уже все перемешались
У вас невірне розуміння про те що таке генетичний код і що таке Ганя вийшла за Гогі/Яцека/Моню/ і тд ))) Поцікавтесь
Пасхальний тролік• 23 мая 2024
Нормально еврейское имя, вопрос зачем так называть в не еврейской семье? Хотя сейчас сплошь и рядом Давиды
Киця-бриця• 23 мая 2024
Ответ дляТрільчиха
Я вообще не понимаю, когда славянских детей называют еврейскими именами. Блондин Давид у нас во дворе бегал. В принципе, в самом имени плохого ничего нет, плохое есть в людях, которые потом дразнят в школе или за спиной смеются. Я бы не называла только из этих соображений, чтобы не было потом проблем у ребенка и внуков. Дураков хватает.
Почему бы и не назвать славянского ребенка еврейским именем? Мне вот нравятся имена Ефим, Мирон
Цікавий писочок• 23 мая 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну все, понеслось лайно по трубах…
от ви його і погнали))) я написала тільки коротко науково підтверджені факти. Кому цікаво - сам відкриє і почитає інфо хто є хто генетично
ЯниЯ
• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
А, что не так с этой процедурой?
очень гигиенично
ну и со стороны секса -тоже все лучше
очень гигиенично
ну и со стороны секса -тоже все лучше
Не мала досвіду, чоловік мій необрізаний у мене.
у вас обрізані чоловік або сини?
ЯниЯ
• 23 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Ага тоді якщо Вам краще, позитивний досвід то чому ж своїм не поробили обрєзанія? чоловікові синові
У мене теж родина українська.
Киця-бриця• 23 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Не все. Лично я ничего не брею. И никогда не делала это на постоянной основе
Цікавий писочок• 23 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
У мене теж родина українська.
Нема зараз чоловіка))) а інші чоловіки і жінки в родині самі приймають рішення хто що хочете/не хоче змінити :) Це особиста справа кожного, я до цього вела в попередніх постах.
Цікавий писочок• 23 мая 2024
Ответ дляКиця-бриця
кожен сам обирає як йому краще :)
ЯниЯ
• 23 мая 2024
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Как еврейка отвечу- мне имя нравится)
Но я считаю, что народы не должны терять свою идентичность. Важно сохранять имена, традиции, язык, веру. Потому для украинцев это имя не подходит.
Та годі вам
Як тут видно в Україні чоловіче обрєзаніє набирає обертів теж поки що не українська традиція.
Киця-бриця• 23 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
кожен сам обирає як йому краще :)
Мне так не лучше. Просто неохота брить
Каяспер• 23 мая 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Это Илья по-нашему.
это два разных имени с разными значениями.
Цікавий писочок• 23 мая 2024
Ответ дляКиця-бриця
Мне так не лучше. Просто неохота брить
взимку тепліше і ніхто не бачить)))