ЯниЯ• 23 мая 2024
Дали б таке ім´я своїй дитині?
У мене повністю українська родина, планую дати майбутньому сину ім´я = Аарон.
Як вам, погодили б своїй дитині таке ім´я?
просто мені Аарон для хлопчика дуже подобається! мої батьки мене відмовляють аби онук у них був Аароном, знайомі люде кажуть що таке ім´я нереальне у нас серед людей, подруг своїх питала то їм глибоко пофіг
Барбітта• 23 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Не мала досвіду, чоловік мій необрізаний у мене.
у вас обрізані чоловік або сини?
Сыновей у меня нет.
Муж нет.
Ваш сын ,что, себе кусок члена отрезал что ль?
Смотрю на это с медицинской точки зрения.
У старшей дочери в школе, в 11 классе все мальчишки самосознательно сделали обрезания.
Правда, школа была еврейская и мальчики- евреи.
Муж нет.
ЯниЯ
• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
Сыновей у меня нет.
Муж нет.
Дивно чути таке на тлі того що єврейським хлопцям це роблять на восьмий день, а не в 11 класі.
ЯниЯ
• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
Сыновей у меня нет.
Муж нет.
Ні. Мова про те що в українських хлопаків це зараз модно, а мій старший син просто може теж цього захотіти, тому й боюся.
ПриснитсяЖЕ• 23 мая 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Крестят другими именами.
Не всегда, я и мои дети крещены под своими именами. Потому что они есть в святцах. Крестница Руслана, крестили как Раиса.
Летала_НаМетле• 23 мая 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Да. Я это и имела ввиду.
У меня муж Руслан, крестили как Роман.
Барбітта• 23 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Это, чего меньше всего нужно боятся в подростковом возрасте.
Формирование личности , право на свою позицию, что бы не поддаваться массовой истерии - формируется с детства
Киця-бриця• 23 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
взимку тепліше і ніхто не бачить)))
Мою растительность и летом никто не видит
Марфа Українівна• 23 мая 2024
Ответ дляЯниЯ
Вам легко казати чи є у Вас хтось в родині з такою процедурою?
Так це й може бути в тому числі саме процедурою, за медичними показаннями.
Марфа Українівна• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
Сыновей у меня нет.
Муж нет.
А разве этих мальчиков не должны были ещё в младенчестве обрезать?
Барбітта• 23 мая 2024
Ответ дляМарфа Українівна
На 8й день от рождения в основном обрезают мальчиков, которые родились в религиозных семьях.
Светские семьи делают это пожеланию и в любом возрасте.
Затишне кубло• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
зустрічалась з арабом. казав, що його обрізали на 8 день, він старший син. а далі... в 12 років наступних синів. його брати мали такий стрес... плач і біль
Барбітта• 23 мая 2024
Ответ дляЗатишне кубло
арабов, как и евреев обрезают.
что бы не было стрессов- поэтому так рано и режут.
Партизанка• 23 мая 2024
Ну, як Вам сказати, знаю , що був дідісь Гаарон, то весь рід так і називалт Гарони. Мені , що Аарон, що Ав/брам єврейські імена , і асоціація з єврейськими чоллвіками ,тому дитину свою так не назвала. Але у Вас інший життєвий досвід, своя історія- то чому б ні.
Шикаю і викаю• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
Это еврейское имя.
Если ребенок растет в нееврейской семье- зачем ?
Давид тоже еврейское, но пошла мода и называют
Не пью, не курю• 23 мая 2024
Ответ дляБарбітта
А зачем соберетесь крестить ребенка с таким именем?
Вот в церкви то удивятся)
Ви оце серйозно?
Православ´я: Аарон почитається як святий праведний первосвященик у календарі 2 серпня
ЯниЯ
• 23 мая 2024
Ответ дляГуби з філером
Аарон Олександр - так назвав свого сина брат моєї подруги. Він та його дружина українці, багато років в США, ще юними поїхали. Народили там хлопчика. В Америці це ім‘я популярне. Все ок. Сюди приїздили до війни, теж ок. Всім було все одно.
Все одно було бо розуміли що дитина іноземна як не крути, а от те яке ростиме в Україні серед своїх - ще наслухається за спиною про своє ім´я Аарон.
Барбітта• 23 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ви оце серйозно?
А Вы считаете,что все православные и разбираются в этих праздниках?
ЯниЯ
• 24 мая 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Спокійно реагувати. З точки зору гігієни - це непогано для чоловіків + краще виглядає))), але кінцівка меньш чутливою потім стає у порівнянні з необрізаними в сексі. Якщо захоче і не передумає - хай робить, його ж піпірка і йому нею користуватись, не вам.
Та хай собі обрізується, мені на це за великим рахунком якось пофіг. Його піструн. Я боюся лишень того що організація процедури ляже на мої плечі, шукати, консультуватися і так клопотів вистачає. Взагалі те що я чула від сина він казав мені що його знайомі ровесники обрізалися заради крутості, тобто обрєзаніє для них це типу стати ще крутішими пацанами.
ЯниЯ
• 24 мая 2024
Ответ дляБарбітта
Сыновей у меня нет.
Муж нет.
Та хай собі обрізається, мені на це за великим рахунком якось пофіг. Його піструн. Я боюся лишень того що організація процедури ляже на мої плечі, шукати, консультуватися і так клопотів вистачає. Взагалі те що я чула від сина він казав мені що його знайомі ровесники обрізалися заради крутості, тобто обрєзаніє для них це типу стати ще крутішими пацанами.