Из Кукуева я• 24 мая 2024
Підкажіть будь ласка
Чи можно вступити в коледж за свідоцтвом 9 класу, якщо атестат 22 року? Буду дуже вдячна за допомогу
Из Кукуева я
• 24 мая 2024
Ответ длямаска Ілона
Якщо ви 9й клас закінчили і у вас є атестат (свідоцтво про бсо).
Так, виходить по ньому я зможу вступити в будь-якому році?
маска Ілона• 24 мая 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Ви ж не закінчуєте зараз 11й клас? Ви не продовжили навчання в школі?
Из Кукуева я
• 24 мая 2024
Ответ длямаска Ілона
Продовжили, це міняє ситуацію?
маска Ілона• 24 мая 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Продовжили, це міняє ситуацію?
А от це треба уточнити. Готувався проект, щоб закрити таку можливість, але не слідкувала, чи прийняли. Бо тоді ви будете повторно проходити один той самий курс навчання (ЗОП за 10-11 класи). Уточніть в ФБ групі ’Вступ 2024’
Из Кукуева я
• 24 мая 2024
Ответ длямаска Ілона
Дякую! Гарного дня