И.О. человека• 24 мая 2024
А вам нормально, якщо ваш ніс буде більше ніж у чоловіка?
Наприклад, до вас залицяється такий собі чолов´яга. А в нього ніс менше ніж у вас, і можливо, разом з носом і голови менша за вашу в розмірах трохи. Хоча зростом він може бути вищим. І я зараз більше не про ту ситуацію, коли ніс різних форм, типу, у вас орлиний ніс, а в нього картоплею. А таке, що от у вас схожі форми. Тіки ви як орлиця, а в нього такий же по формі, але в пропорції набагато менше, як у голуба, такий собі клювик молочний в порівнянні з вашим орлиним.
Результат:
вже голосів:
15 (57.69%)
Мені нормально
11 (42.31%)
Ні, не нормально
Зоя Жорівна• 24 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну да. А ещё чтоб при этом любил, был хорошим, добрым, заботливым, щедрым ....
Это же так просто. Главное нос
Если уж на то пошло, то главное любить друг друга. Мне ваш щедрый, добрый и заботливый нафиг не нужен, если он мне внешне неприятен.
Платье Длинное бальное• 24 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
В мене теж кавказького типу ніс)
Да конечно.
По носу партнёров выбирают только евреи.