Викасикрет• 25 мая 2024
Спортсмени, яке ваше ставлення до протеїну?
Які можуть бути побічні дії від нього, якщо можуть?
ДелиВерка• 25 мая 2024
Пʼю протеїн, бо не добираю білків. Нема побічних дій, якщо не пити кінськими дозами.
ДелиВерка• 25 мая 2024
Ответ дляБарбітта
Для 99% жінок безкорисна річ
Причому тут для жінок, причому тут корисна чи безкорисна. Це джерело білків, які потрібні всім людям.
Птица Говоруша• 25 мая 2024
Особисто я білок наїдаю зі звичайної їжі. Ставлення до протеїну нормальне, інколи балую себе коктельчиком, але вдома не тримаю таке. Дорого протеїн коштує. Мені краще яєць, мʼяса і творога купити
Сиренькая• 25 мая 2024
Какие побочки от протеина?
Вы ни мясо ни яйца ни творог не едите?
Протеин пьют после тренировок если хотят чтоб мышцы росли и при недоборе белков
Вы ни мясо ни яйца ни творог не едите?
КонФФетОшка• 25 мая 2024
Ответ дляБарбітта
Для 99% жінок безкорисна річ
Да, факт... Сиськи от него не растут.
Цвіпканя• 25 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А які можуть бути побічні дії ?
Це спортивне харчування. Тому, при правильному запросі спорт.піт або дає набор маси, або на ньому худаєте.
Останнє це і є побічна дія.