выиграть время восстановить свою растрепанную армию. Росії потрібне ’замороження’ війни в Україні для підготовки до нового наступу, – ISW
путін не відмовляється щодо планів захопити українські землі, для цього йому потрібне ’тимчасове припинення вогню’.
Нажаль так. Той договір, навіть паперу не буде коштуватиме, на якому його підпишуть. І скільки б країн нижче не підписувалися надаючи ’гарантії’ - насправді, так само всруться наступного разу.
Нажаль.
Люди гинуть, війна вже всім набридла, немає нормального життя... Не видно, щоб була перемога, але й перемир´я - це ще більше крови наступного разу.
Нажаль.
Ответ дляInci
Якщо буде тимчасове перемир´я, головне щоб наші максимально ефективно підготувалися до нового наступу
Ми не зможемо підготуватися до адекватного стану, в нас країна в кілька разів менша, в нас населення в кілька разів менше. Всі перемир´я будуть на користь тільки параші! Ми підготуємо 100 тис військових, а звідти прийде 1 млн! Ми наклепаємо 10 млн ракет, а вони трильйон!
ksusha1155• 25 мая 2024
Я це читала ще в 22 році- 2 роки війни, потім закріплення, потім новий прорив зі старих позицій. Нічого нового. Світу байдуже, багато країн готуються до війни у себе в Європі, значить так має бути( ми ж нічого не повертаємо, карта захоплень лише зсувається на захід. Дуже сумно це.
Espresso_caffe• 25 мая 2024
Ответ дляЕленка14
то що нам робити?
Espresso_caffe• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Згадати Чечню.
1 чеченську путін програв,а от до другої добре підготувався.
Чи забули?
та все все помнят и понимают
но получается, что это кровожадную гидоту можно только в москве остановить
Ответ дляEspresso_caffe
та все все помнят и понимают
Можна йти шляхом Грузії.
Кацапня забирає все що хоче з територій і ставить верхівку з своїх гауляйтерів.Зараз населення Грузії бореться не з кацапами,а з своєю проросійською владою.Втративши Абхазію
Жади Эль Адиб Рашид• 25 мая 2024
Ответ дляGvenna
Удалено администрацией...
что ж вы так с маней грубо )
Liebelebenn• 25 мая 2024
Ответ дляInci
А хто ’наші’? Шмаркля під керівництвом єрмака он вже надбудував укріплень всіх кордонів, захистив за мільярди наші ТЕЦ. А ще накупили на мільйони кайданів і нових авто для поліції, мабуть пакувати тих хто не бачить міра в глазах путєна
Ответ дляЕленка14
То може пора вже таким писакам включити розум, згадати, що дорогі партнери нам не допомогли на стільки, на скільки могли б, і дивляться, як тут нас знищують, і подумати, що пора щось змінювати. Колись німці он які вороги були. Мій дід певно вже сто раз в труні перекинувся, якщо б бачив, які вони нам зараз друзі. Ну або й далі вмирати чи ждати нового наступу. Чим і як воювати далі, шановні ? До чого, чим це має закінчитися, якою перемогою ???
Ответ дляNata2907
Яким писакам? Таким як ви, ще й читакам? Чому ви звернулися до мене, і де це я писала?
ДевочкаКрасавица• 25 мая 2024
как хорошо, что нам не нужна передышка, не нужно восстанавливать армию, у нас все супер, идем до границ 91 года