sahkana• 25 мая 2024

ISW институт войны - путин хочет заморозки, что бы напасть с новой силой

выиграть время восстановить свою растрепанную армию.https://ua.korrespondent.net/ukraine/4689433-v-ISW... https://tsn.ua/politika/v-isw-ocinili-gotovnist-rf... Росії потрібне ’замороження’ війни в Україні для підготовки до нового наступу, – ISW
путін не відмовляється щодо планів захопити українські землі, для цього йому потрібне ’тимчасове припинення вогню’.
автор sahkana • 25 мая 2024
Удалено администрацией...
OlenaMriya• 25 мая 2024
Это предсказуемо
автор sahkana • 25 мая 2024
А тут целые баталии ботофем’путин хочет мира’Смешно.
Inci• 25 мая 2024
Якщо буде тимчасове перемир´я, головне щоб наші максимально ефективно підготувалися до нового наступу
Еленка14• 25 мая 2024
Нажаль так. Той договір, навіть паперу не буде коштуватиме, на якому його підпишуть. І скільки б країн нижче не підписувалися надаючи ’гарантії’ - насправді, так само всруться наступного разу.
Нажаль.
Люди гинуть, війна вже всім набридла, немає нормального життя... Не видно, щоб була перемога, але й перемир´я - це ще більше крови наступного разу.
Еленка14• 25 мая 2024
Ответ дляInci
Ми не зможемо підготуватися до адекватного стану, в нас країна в кілька разів менша, в нас населення в кілька разів менше. Всі перемир´я будуть на користь тільки параші! Ми підготуємо 100 тис військових, а звідти прийде 1 млн! Ми наклепаємо 10 млн ракет, а вони трильйон!
ksusha1155• 25 мая 2024
Я це читала ще в 22 році- 2 роки війни, потім закріплення, потім новий прорив зі старих позицій. Нічого нового. Світу байдуже, багато країн готуються до війни у себе в Європі, значить так має бути( ми ж нічого не повертаємо, карта захоплень лише зсувається на захід. Дуже сумно це.
Espresso_caffe• 25 мая 2024
Ответ дляЕленка14
то що нам робити?
Gvenna• 25 мая 2024
Ответ дляsahkana
Удалено администрацией...
Yuljwa• 25 мая 2024
Это очевидно.
Не знаю, каким незамутненным сознанием нужно обладать, чтобы считать, что оно хочет мира.
Реверанс• 25 мая 2024
Ответ дляInci
Це Зелеський буде готуватися до наступу?
Він вже готувався...
Чи забули?
Еленка14• 25 мая 2024
Ответ дляEspresso_caffe
то що нам робити?
Не знаю, хоч так хоч сяк - х...як
Як би ж була підтримка інших країн, як би ті хотіли нас захистити, а не о це все
Реверанс• 25 мая 2024
Ответ дляEspresso_caffe
то що нам робити?
Згадати Чечню.
1 чеченську путін програв,а от до другої добре підготувався.
Чи забули?
Espresso_caffe• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Згадати Чечню.
Чи забули?
та все все помнят и понимают
но получается, что это кровожадную гидоту можно только в москве остановить
Еленка14• 25 мая 2024
Ответ дляРеверанс
Згадати Чечню.
Чи забули?
Мені здається, це не тільки забули, навіть відкидають і заперечують
Реверанс• 25 мая 2024
Ответ дляEspresso_caffe
та все все помнят и понимают
Можна йти шляхом Грузії.
Кацапня забирає все що хоче з територій і ставить верхівку з своїх гауляйтерів.Зараз населення Грузії бореться не з кацапами,а з своєю проросійською владою.Втративши Абхазію
автор sahkana • 25 мая 2024
Поэтому и заказ в ботофермы’путин хочет мира,соглашайтесь на заморозку!’Одни темы об этом,а в реале все иначе.
автор sahkana • 25 мая 2024
Значит,не все у крысеныша так распрекрасно
Жади Эль Адиб Рашид• 25 мая 2024
Ответ дляGvenna
Удалено администрацией...
что ж вы так с маней грубо )
Liebelebenn• 25 мая 2024
Ответ дляInci
А хто ’наші’? Шмаркля під керівництвом єрмака он вже надбудував укріплень всіх кордонів, захистив за мільярди наші ТЕЦ. А ще накупили на мільйони кайданів і нових авто для поліції, мабуть пакувати тих хто не бачить міра в глазах путєна
Леска• 25 мая 2024
Ответ дляYuljwa
Это очевидно.
Хоче миру на стільки що аж напав на сусідню державу і положив купу свого мяса
Реверанс• 25 мая 2024
Ответ дляsahkana
Підтягне собі на допомогу Китай,Корею,країни Африки і через рік прийде ще раз.Позбирає і наліпить нової зброї...
Еленка14• 25 мая 2024
Яке ж то прокацапське недолуге понаставляло фейспалми.
Nata2907• 25 мая 2024
Ответ дляЕленка14
То може пора вже таким писакам включити розум, згадати, що дорогі партнери нам не допомогли на стільки, на скільки могли б, і дивляться, як тут нас знищують, і подумати, що пора щось змінювати. Колись німці он які вороги були. Мій дід певно вже сто раз в труні перекинувся, якщо б бачив, які вони нам зараз друзі. Ну або й далі вмирати чи ждати нового наступу. Чим і як воювати далі, шановні ? До чого, чим це має закінчитися, якою перемогою ???
Еленка14• 25 мая 2024
Ответ дляNata2907
Яким писакам? Таким як ви, ще й читакам? Чому ви звернулися до мене, і де це я писала?
ДевочкаКрасавица• 25 мая 2024
как хорошо, что нам не нужна передышка, не нужно восстанавливать армию, у нас все супер, идем до границ 91 года
Ирина 789• 25 мая 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица

И нет никакой гарантии,что запад дальше нам будет помогать.
Реверанс• 25 мая 2024
Ответ дляИрина 789

менше ОПГ Квартал-95 треба було красти,кожен другий мільйонер.В доларах