Через 3-4 години будуть на пускових
глазурька1• 25 мая 2024
Ответ дляКарина250
У нас свет выключили. Ну молодцы, все для людей. Действительно зачем нам интернет ночью когда тушки летят
В нас світло увімкнули тільки що. Порадницю читають
trickywicky• 25 мая 2024
Ответ дляАлтыншаш
Сьогодні я не нервую.
Я сильно боюся і переживаю за тих, хто зараз в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, прифронтових... Їх просто добивають(
І ще злості повно на шатающіхся ’союзників’, уроди якісь моральні...😠
Удалено администрацией...
trickywicky• 25 мая 2024
Ответ дляАлтыншаш
З ними після війни розберемось.
Я не сторонник владної кризи під час війни. Цим ми самі себе доб´ємо.
Після війни може не настати
Веточка сакуры67• 26 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Бляха, тепер знову до ранку не заснути
п*дари. Віримо в ппо
А в нас його нема
Ответ дляtrickywicky
Після війни може не настати
Так. Я розумію це. Значить влада просто втіче...(
Але поки є жертва і агресор, союзники нас вимушені підтримувати, вони ж, сука, гуманні і дуже демократичні.
Але, впевнена, як тільки в країні почнеться внутрішній конфлікт, будь-який, вони тільки зрадіють тому. Типу, ви там розберіться між собою, а ми більше грошей не дамо.
Це те, що неслабо розхитується, і чого чекають раша і ’партнери’.
А ще, подивіться, брешуть наші так само, як і узькі - то не ми стріляємо. Весь запад, що постачає нам зброю, наче ж не дебіли, але закривають очі на ці брехні, як коти нашкодивші - морду відвернули, очі закрили - нічо не знаєм, не бачили...
Kot_v_meshke• 26 мая 2024
Ответ дляМанула
це вже інші літаки 5шт ту22, носії х22
А я вот не понимаю. Пс уточнили. И по логике типа вместо 3-х 95, летят 5 22-х:
Ответ дляYuljwa
Конкретика есть?
Нам бы точно помогло не сдавать ядерное оружие 30 лет назад.
Рядом с таким монстром это очевидно.
Чего конкретно ожидаете вы, чего не случается?
Рядом с таким монстром это очевидно.
Конкретика должна быть не у меня, я на своей работе даю конкретику. Не случилось вовремя помощи от партнеров необходимой
Ответ дляМарися_
И как на это повлиять?
Вообще неважно, кто президент Украины, если у администрации байдена нет никакой политической воли нанести рашке хоть какой-то значимый ущерб, это препятствие непреодолимое для украинской власти.
Что остаётся делать, кроме как держаться и ждать изменения геополитический конъюктуры...
Sergeevna-a227• 26 мая 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Тобто 3 тих и 5 інших. А всього 8? Можна і так порахувати....
Kot_v_meshke• 26 мая 2024
Ответ дляSergeevna-a227
То написали бы додатково
Sergeevna-a227• 26 мая 2024
Ответ дляМанула
Пішла вже інфа, що туши22 передислокація.
Як на мене краще би взагалі нічого не писали, тільки зайві нерви, все одно нічого не вдієш...
Будуть пуски - буде тривога, навіщо ця інфа передчасна?
Доречі згодна з вами. Я проснулася в туалет, а тут таке... тепер не можу спати
Kusalochka• 26 мая 2024
Ответ дляМанула
Ну можно голову помыть, посуду и постирать. Вдруг что-то разбомбят и света долго не будет
Ответ дляАлтыншаш
З ними після війни розберемось.
Криза у нас прямо зараз, в той час коли ми виділяємо 11 млн долларів!! (на сєкундочку так) на арктичну експедицію, саме ж на часі. Більше ж нема куди витратить.
Люсильда.ua• 26 мая 2024
Ответ длячаревна
Я себе будильник завела. И тут же мысленно
’Ахренеть дожились...заводить будильник на обстрел..’
А у меня телефон сам предупреждает, когда начало тревоги, когда повышенная опасность.
sukeviciene• 26 мая 2024
Уточнення по кількості Ту-95. Відомо про щонайменше 8 бортів, які здійснили зліт з ае ’Оленья’ у Південно-східному напрямку.
Також раніше з ае ’Оленья’ злітали 5×Ту-22м3 Південним курсом.
Інформація буде оновлюватись.
Ксения_ksen• 26 мая 2024
Ответ дляLinda312
А де ви таке прочитали?
Ту22 пішли на посадку,а ту95 продовжують напрямок на пускові,через +-30хв.будуть написав реальний Київ
sukeviciene• 26 мая 2024
⚠️ Увага!
🚀Зафіксовано імовірні пуски крилатих ракет стратегічними бомбардувальниками.
Ванёк пишет, что время подлета 30-60 минут