Кошкина мать• 25 мая 2024

Вилетіли ТУ-95. Хвилювалочка

Через 3-4 години будуть на пускових
kanni• 25 мая 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
А ванек это последняя инстанция?
Не только Ванек. Мониторинг пишет подтверждены именно 3. А вы считаете автора последней инстанцией?
глазурька1• 25 мая 2024
Ответ дляКарина250
У нас свет выключили. Ну молодцы, все для людей. Действительно зачем нам интернет ночью когда тушки летят
В нас світло увімкнули тільки що. Порадницю читають
trickywicky• 25 мая 2024
Ответ дляАлтыншаш
Сьогодні я не нервую.
Я сильно боюся і переживаю за тих, хто зараз в Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, прифронтових... Їх просто добивають(
І ще злості повно на шатающіхся ’союзників’, уроди якісь моральні...😠
Удалено администрацией...
Алтыншаш• 25 мая 2024
Ответ дляtrickywicky
Удалено администрацией...
З ними після війни розберемось.
Я не сторонник владної кризи під час війни. Цим ми самі себе доб´ємо.
Інесса -5c9a• 25 мая 2024
путька казиться, тероризує щоб швидше переговори
trickywicky• 25 мая 2024
Ответ дляАлтыншаш
З ними після війни розберемось.
Після війни може не настати
owl62• 26 мая 2024
Ответ дляtrickywicky
Після війни може не настати
Всіх не перевішають! (Не переб*ють)
Труп нареченої• 26 мая 2024
З Днем міста вітати будуть
Веточка сакуры67• 26 мая 2024
Ответ дляNatal_ka91
Бляха, тепер знову до ранку не заснути п*дари. Віримо в ппо
А в нас його нема
max2013• 26 мая 2024
Уже уточнену інформацію пишуть... 5 шт летить
Алтыншаш• 26 мая 2024
Ответ дляtrickywicky
Після війни може не настати
Так. Я розумію це. Значить влада просто втіче...(
Але поки є жертва і агресор, союзники нас вимушені підтримувати, вони ж, сука, гуманні і дуже демократичні.
Але, впевнена, як тільки в країні почнеться внутрішній конфлікт, будь-який, вони тільки зрадіють тому. Типу, ви там розберіться між собою, а ми більше грошей не дамо.
Це те, що неслабо розхитується, і чого чекають раша і ’партнери’.
А ще, подивіться, брешуть наші так само, як і узькі - то не ми стріляємо. Весь запад, що постачає нам зброю, наче ж не дебіли, але закривають очі на ці брехні, як коти нашкодивші - морду відвернули, очі закрили - нічо не знаєм, не бачили...
Манула• 26 мая 2024
Ответ дляmax2013
це вже інші літаки 5шт ту22, носії х22
Yuljwa• 26 мая 2024
Ответ дляtrickywicky
Після війни може не настати
Майдан?
Внутренние распри помогут нам или противнику?
Чего вы конкретно добиваетесь?
Kot_v_meshke• 26 мая 2024
Ответ дляМанула
це вже інші літаки 5шт ту22, носії х22
А я вот не понимаю. Пс уточнили. И по логике типа вместо 3-х 95, летят 5 22-х:
Манула• 26 мая 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Поки напевно так виходить
Марися_• 26 мая 2024
Ответ дляYuljwa
Майдан?
Чего вы конкретно добиваетесь?
Что нам поможет.....Вопрос риторический. То что нам помогло бы не случилось
Yuljwa• 26 мая 2024
Ответ дляМарися_
Конкретика есть?
Нам бы точно помогло не сдавать ядерное оружие 30 лет назад.
Рядом с таким монстром это очевидно.
Чего конкретно ожидаете вы, чего не случается?
Марися_• 26 мая 2024
Ответ дляYuljwa
Конкретика есть?
Рядом с таким монстром это очевидно.
Конкретика должна быть не у меня, я на своей работе даю конкретику. Не случилось вовремя помощи от партнеров необходимой
Yuljwa• 26 мая 2024
Ответ дляМарися_
И как на это повлиять?
Вообще неважно, кто президент Украины, если у администрации байдена нет никакой политической воли нанести рашке хоть какой-то значимый ущерб, это препятствие непреодолимое для украинской власти.
Что остаётся делать, кроме как держаться и ждать изменения геополитический конъюктуры...
Sergeevna-a227• 26 мая 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Тобто 3 тих и 5 інших. А всього 8? Можна і так порахувати....
Манула• 26 мая 2024
Пішла вже інфа, що туши22 передислокація.
Як на мене краще би взагалі нічого не писали, тільки зайві нерви, все одно нічого не вдієш...
Будуть пуски - буде тривога, навіщо ця інфа передчасна?
Kot_v_meshke• 26 мая 2024
Ответ дляSergeevna-a227
То написали бы додатково
Sergeevna-a227• 26 мая 2024
Ответ дляМанула
Доречі згодна з вами. Я проснулася в туалет, а тут таке... тепер не можу спати
Kusalochka• 26 мая 2024
Ответ дляМанула
Ну можно голову помыть, посуду и постирать. Вдруг что-то разбомбят и света долго не будет
завитушка• 26 мая 2024
Ответ дляАлтыншаш
З ними після війни розберемось.
Криза у нас прямо зараз, в той час коли ми виділяємо 11 млн долларів!! (на сєкундочку так) на арктичну експедицію, саме ж на часі. Більше ж нема куди витратить.
Люсильда.ua• 26 мая 2024
Ответ длячаревна
Я себе будильник завела. И тут же мысленно
’Ахренеть дожились...заводить будильник на обстрел..’
А у меня телефон сам предупреждает, когда начало тревоги, когда повышенная опасность.
sukeviciene• 26 мая 2024
Уточнення по кількості Ту-95. Відомо про щонайменше 8 бортів, які здійснили зліт з ае ’Оленья’ у Південно-східному напрямку.

Також раніше з ае ’Оленья’ злітали 5×Ту-22м3 Південним курсом.

Інформація буде оновлюватись.
Linda312• 26 мая 2024
Ответ дляМанула
А де ви таке прочитали?
Ксения_ksen• 26 мая 2024
Ответ дляLinda312
А де ви таке прочитали?
Ту22 пішли на посадку,а ту95 продовжують напрямок на пускові,через +-30хв.будуть написав реальний Київ
sukeviciene• 26 мая 2024
⚠️ Увага!
🚀Зафіксовано імовірні пуски крилатих ракет стратегічними бомбардувальниками.

Ванёк пишет, что время подлета 30-60 минут