Через 3-4 години будуть на пускових
Ответ дляДо
Попередньо відбулась друга хвиля пусків з Каспія, за годину-півтори ракети будуть у нас(якщо це не імітація пусків)
Задрали!( Если старые ракеты развернутся в нашу (мою) сторону или новые будут лететь, это приложение про повышенную опасность опять запиликает? Кто нибудь в курсе?
А то спать охота((
sukeviciene• 26 мая 2024
Ответ дляКарина_я
А то спать охота((
Какое ’это’ приложение? Настройте так, чтобы не ’пиликало’, если Вам это мешает
Потому что оповещения будут при ракетной опасности
sukeviciene• 26 мая 2024
Ответ дляIsa Dora
Киев цифровой вроде
У меня ´тревога´)
Думаю, и в ´Киев цифровой´ можно убрать громкие уведомления, да?
Ответ дляsukeviciene
У меня ’тревога’ 🤔 Именно когда летит ракета к нам оно пиликает и сообщает, что повышенная опасность.
Мне не мешает. Я просто не в курсе оно каждый раз срабатывает, когда в мою область летит? Я бы просто уже спать легла. А так не знаю, сообщит оно или нет. Сижу мониторю(( но сил уже нет
Yegonyashka• 26 мая 2024
В Винницкой области попадание в жилой дом, - ОВА
Староконстантинов без света.
sukeviciene• 26 мая 2024
Ответ дляMolochay
Удалено администрацией...
Все, кто недоволен нынешней властью = русня? 🤦🏻♀️
На цю хвилину ракет з другої хвилі не зафіксовано. Ймовірно після посадки МіГ-31К оголосять відбій
Трошки про цю атаку... Здебільшого під обстрілом опинилось місто Старокостянтинів на Хмельниччині, поруч із яким однойменний військовий аеродром, з якого наші літаки штормлять окупантів, але річ не в тому.
Під удар крилатих ракет може й попав сам аеродром, але Кинджал(читати як 1 мільйон доларів) вони застосували, щоб знеструмити містечко на 30 тисяч мешканців. Ось так.
v.melnik_km• 26 мая 2024
❗️❗️Аналіз нічної атаки.
Фактично єдиною метою була Хмельниччина. Вибухи пролунали у Старокостянтинові та Хмельницькому.
Саме тому у атаці не використовувалась балістика/С300/С400, а також всі інші засоби.
Окупанти «зайшли» ракетами через Чернігівщину, пройшли через північ та захід, долетіли до Львівщини та розвернулись назад.
Частину ракет було збито на Житомирщині при маневрі на Хмельниччину. Ще 5-6 ракет полетіло на захід по іншому маршруту.
Під кінець атаки було використано 2х ракети «Кинджал», які завдали ударів.
Атаку можна назвати в тому числі «розвідувальною», адже окупанти прораховували декілька маршрутів, якими можна потім завдавати нових ударів.
Щодо енергообʼєктів - на цей раз вони не бути метою окупантів.
🔴Зважаючи на те, що ракет було використано мінімум - росіяни зберігають подальший потенціал для атак у будь який момент як з ТУ95/ТУ22, так і з балістики/Калібрів/С300/400 тощо.
@smolii_ukraine