Непозбувна Бентега• 26 мая 2024
Віддали би своє життя чи життя дитини заради України? Не маючи
Надії навіть що буде мир , не буде корупції
Голосування не кладу , пишіть свої думки
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
А у нас тільки харківський напрямок? Людей не треба на інших ділянках?
Треба більше смертей?
Колупалочка• 26 мая 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
А якби вам автор на 1000% відсотків сказали що буде мир, і це буде дійсно так. Ви віддасте своє життя? Я думаю ні. А люди віддають свої життя, за дітей, за жінок своїх. А ви множите це на нуль. На війні працює все по іншому, або ти, або тебе... без філософії
Мужчина сможет защитить свою семью только когда он рядом с ней, а не где-то далеко руками и лопатами ловит кабы. И когда те же любимые ботами буряты придут, защищать семью вероятность больше, когда мужчина с семьей.
А скоро будет время, когда надо будет защищать женщин и детей от внутреннего врага больше, чем от внешнего.
Брюнетка в Мармеладе• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Я звичайно вам вірю
Ваше мнение - единственно правильное, других быть не может. Все остальные - агенты Кремля.
Ванна Тазиковна• 26 мая 2024
Этот народ профукал все что можно и казалось нереальным ещё лет 10 назад.
Нет-ответ.
фрау Гітта• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Янукович, угомонісь, ти вже сто років як нелєгєтімний
А Зе легитимный на 26 мая 2024?
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
А лікарі, яких вивчила ця країна
А кадрові військові, які отримували від держави 30 років зарплату? І яких зовсім ніяк неможна мобілізувати
Карма хамелеона• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Я звичайно вам вірю
Та угомонитесь уже.
Примите тот факт, что есть у людей мнение, отличное от вашего.
И всем рот не закроешь. Обзывалками своими мнение людей не изменишь.
Кто не скачет, тот москаль - работает только в определённых кругах.
Ванна Тазиковна• 26 мая 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
ми воюємо за свою країну, бо не хочемо жити під русньою, влада тут ні до чого
Особенно лично вы воюете)))
фрау Гітта• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
путька сейчас постоянно говорит,что зе нелегитимный такой сякой.вы с ним за одно?
Я с фактами заодно.
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Вам звідки знати? Ви ніколи не були на війні
А ви?
Ответ дляКарма хамелеона
Та угомонитесь уже.
Та ні, угомонітєсь не прокатіт
У вас там як модно: нравітся, нє нравітся ...
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Ні, треба більше ниття
Це завжди спасає ситуацію
Точно!
Треба всім загинути. Це точно допоможе!
Давайте, ви перша
Треба всім загинути. Це точно допоможе!
Давайте, ви перша
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Де я пишу, що треба всім загинути?
А що робити?
Мовчки сидіти? Не сперечатися?
всемВсёИмного• 26 мая 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
В нас багато запустили ботів в мережу і багато малоосвітченого населення, люди не вміють логічно думать і як папуги повторють про цих бурят. Але якщо наші будуть відбирать майно у ухилявнтів, не давати можливості ходити на роботу ухилянтам, то чим вони кращі бурятів.
Зразу видно достатньо освіченого бота
Ванна Тазиковна• 26 мая 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Меньше пафоса
Карма хамелеона• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Та ні, угомонітєсь не прокатіт
Не пишите мне больше. Не люблю неразумных людей.
Ти їй сси у вічі, а вона тобі каже - дощ іде.
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
я отдам свою жизнь только после того,как алексеич отдаст жизнь своего ребенка или лучше двух!так будет справедливо
Не, вы не понимаете
То другое 😂
АфродитаПетровна• 26 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Если вы думаете, что буряты и кадыряритяна это мифы, то я вам даже завидую ....
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Удалено администрацией...
Бабо-лебідка• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Мовчки і українці
такого в природі не існує
Так что вы предлагаете?
Ничего?