ОбережнаЯ• Изменено 26 мая 2024
У кого окрашенные волосы, вы моете шампунем для окрашенных волос?
Или обычным?
ОбережнаЯ
• 26 мая 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
так спеціальним
Читала, що вони гірше вимивають, тобто волосся жирніє швидше. Це так?
Грибной_Дождик• 26 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Да(
Юпитерная• 26 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Не правда.
Пустощі-веселощі• 26 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
у мене два вида . Один м’який інший жорсткіший. Чесно, різниці не бачу. У мене волосся негусте, можливо, те, про що Ви говорите від структури волосся залежить. І я не користуюся кондиціонером для волосся, бо від нього волосся моє швидко жирніє.
ОбережнаЯ
• 26 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Не правда.
о, бачите
.а вище пишуть, що правда
мабуть, залежить від шампуню
у вас який?
.а вище пишуть, що правда
мабуть, залежить від шампуню
у вас який?
Юпитерная• 26 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
о, бачите
.а вище пишуть, що правда
мабуть, залежить від шампуню
у вас який?
.а вище пишуть, що правда
мабуть, залежить від шампуню
у вас який?
Эта серия очень нравится. Не утяжеляет волосы, у меня тонкие, лишенные объема.