Оля_с_киркою• 26 мая 2024
чоловік має сексуальний потяг до нашої доньки. Як діяти далі?
Жахлива і огидна тема, але я хочу щоб мені тут підказали, бо я не можу на чоловіка спокійно дивитись і страшно за доньку. Сама не вірю, що таке прийшло в голову
Доньці 12, недавно почались місячні. Чоловік про це дізнався, коли донька залишила труси у ванній. Він їх поправ.
З тих пір - постійно намагається її схватити, поцілувати і я неодноразово помічала ерекцію коли він її бачить
Я не знаю як це пояснити. Все почались от як тільки він дізнався про її місячні. Часто помічаю флірт з його боку. Донька рідна .
Мені дуже огидно і страшно, я вибачаюсь за цю тему. Що мені робити?
Оля_с_киркою
• 26 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Господи, хоч би Ви були тролем…
На жаль ні
Я не можу відмитись
Пускаю бісики• 26 мая 2024
Как что, спасать ребенка.
Валить втихую и подавать на развод.
Встречи только при вас
Валить втихую и подавать на развод.
Встречи только при вас
Оля_с_киркою
• 26 мая 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Удалено администрацией...
А це має значення?
Конотопська відьма• 26 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
в 12 лет уже сама должна стирать трусы
Але те, що вона їх забула, не дає права батькові дивитися на доньку як на сексуальний об’єкт.
В кого тако було• 26 мая 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Господи, хоч би Ви були тролем…
Та троль, не волнуйтесь.
Вечернюю тему разгоняет)
Меломанка Маланка• 26 мая 2024
Если Вы не тролль, то правда, не знаете, как действовать дальше? Ах да, квартира же иво, а Вы за минималку работаете.
Заставляличка• 26 мая 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Прямо мою фразу украли)
Меломанка Маланка• 26 мая 2024
Ответ дляЗаставляличка
Прямо мою фразу украли)
Я не подсматривала, честно.
Конотопська відьма• 26 мая 2024
Ответ дляБла бла бла
Была на месте вашей дочери. Травма на всю жизнь. Мама развелась.
У вашого батька була ерекція на вас?
Конотопська відьма• 26 мая 2024
Ваш чоловік тварина, керується інстинктами. Мабуть, йому біля 40 років, бачить в доньці самку 😥
Фима Собак• 26 мая 2024
Ответ дляОля_с_киркою
А це має значення?
Конечно, имеет. Вам штаны дороже дочери и Вы сами об этом пишите.
Если тема правдивая и Вы вменяемая, то не бежали бы на форум, а свалили бы от этого идиота с дочкой сразу же, при первом его странном проявлении.
Так что проблема явно в Вас.
Ворожу на каві• 26 мая 2024
Не поняла про трусы . Она что - трусы в крови бросила посреди ванной ? А муж увидел и сам постирал ? Бред какой-то .
Оля_с_киркою
• 26 мая 2024
Ответ дляФима Собак
Так что проблема явно в Вас.
Ми живемо в селі. Я працюю в садочку
Конотопська відьма• 26 мая 2024
Я маю надію, що це трольна тема, бо не хочу вірити в те, що таке взагалі буває.
Na kablukah• 26 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В жизни чего только не бывает (
Перекус беру завжди• 26 мая 2024
Вы троляка.
Нормальная жена, давно бы выперла это чучело с квартиры
Конотопська відьма• 26 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы троляка.
Так може хата його.
Перекус беру завжди• 26 мая 2024
Не кормите троля, сидит какое то и теребенькает себя под тему
Ответ дляФима Собак
Так что проблема явно в Вас.
Та давайте без этого.
Каждая такая умная пока не каснется.
Если реально допустить что тема правдивая, а такое есть в этой жизни.
То вы вообще представляете что каждый по разному может среагировать.
Некоторые сразу кирзаком по морде .
Некоторые ухрдят в себя.
Автор пришла за поддержкой и пониманием что дальше.
Жизнь же рушится.
Каждая такая умная пока не каснется.
Некоторые сразу кирзаком по морде .
Некоторые ухрдят в себя.
Жизнь же рушится.
Фима Собак• 26 мая 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Ми живемо в селі. Я працюю в садочку
У Вас спросили про Ваш возраст, а не где Вы живёте и кем работаете.
Ладно… развлекайте публику… пошла я от Вас.