Несу добро людям• 26 мая 2024
Скажу я вам, схуднути не так і легко
Тепер я розумію тих хто тут постійно про це пише
Я знаю коли я їх наїла, але тепер не можу назад скинути
Зайвих всього 5 кг. Є постійний спорт, на протязі 7 років багато кроків за день, але я відчуваю що постійно переїдаю, і прям рефлексую що це від того, що зараз мене не дуже влаштовує стан свого життя. Але тепер ще й 5 кг не влаштовують. І це я знаю всі тонкощі як це зробити і не можу😕
Так, тема ні про що) просто підтримати тих хто худне
Полонянка SexShop-а!• 26 мая 2024
не легко но реально
интервальное голодание 16/8
-15 кг за 2 года
интервальное голодание 16/8
-15 кг за 2 года
Просто звязда• 26 мая 2024
Знаете что, эти кг не важны. Живите легко. Ешьте вкусную еду в удовольствие. В гробу без разницы сколько Вы весите....
Несу добро людям
• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
легко. Якшо спорт є у житті. Пробігла горами 30 км, -2 кг
В мене не 30, але теж дуже достатньо активності
Вже нема куди збільшувати, треба харчування повернути нормальне
Гага Газу• 26 мая 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
не легко но реально
интервальное голодание 16/8
-15 кг за 2 года
интервальное голодание 16/8
-15 кг за 2 года
І жовчний вам скаже па па
Несу добро людям
• 26 мая 2024
Ответ дляПросто звязда
В гробу так, а зараз мені це важливо
Альфасамка• 26 мая 2024
Ответ дляНесу добро людям
я сходила до стоматогола - 8 пломб - 18000 грн. Після того я перестала перекушувати. Лише їм 3 рази в день чітко і по графіку.
Після їжі чистка зубів і флос. Ніяких булок ітд. Лише вода між тим.
Покращена• 26 мая 2024
Ответ дляПросто звязда
Вот парятся, мучаются люди, а итог один все равно
Скоро_вчера• 26 мая 2024
Ответ дляХвильоватиша
Та ну
Смелая женщина, надеть красное не каждая решиться
Хвильоватиша• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
А потім повечеряла плотно і +2,5кг назад прийшло
Просериарила молодость• 26 мая 2024
В мене також переїдання, і наїла 5 кг, з підрахунком калорій трохи контролюю
Несу добро людям
• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Не займатеся спортом на протязі. Це врєдно
Чому це? жінкам після 35 дуже показані силові тренування. Це молодість, це дуже добре впливає на лібідо
Несу добро людям
• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Варіант)
Перекуси з усіх сторін шкодять)
Альфасамка• 26 мая 2024
Ответ дляХвильоватиша
нічого не прийшло.
маминаБубочка• 26 мая 2024
Ответ дляНесу добро людям
Не знаю чому вам смішно, поясніть
Сміх без причини ...
Несу добро людям
• 26 мая 2024
Ответ дляLike-995b
Я всегда говорю- диеты это временная мера. Умеренное питание должно быть образом жизни . Небольшие порции простой еды и умеренная физнагрузка и не надо из крайности в крайность бросаться
Я теж так вважаю, ніяких дієт ніколи не практикувала, збалансоване харчування, але переїдати можна і правильним харчуванням
Квітка Миру• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Тому що ви не зрозуміли гру слів
На протязі займатися спортом , як ви написали, - це коли у приміщенні протяг сильний. Це врєдно. Можна застудитись
Робите зауваження за “на протязі»
І далі пишете врєдно? То вже пишіть шкідливо
Чи для чого ви поправляєте ?
Крапипопка• 26 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Вы горная коза?
Несу добро людям
• 26 мая 2024
Ответ дляlilu1990
Тому що ви не зрозуміли гру слів
Ааааааа) ахахаха я з Кривого Рогу))) вибачаюсь
Кусачая Я• 26 мая 2024
Ответ дляПросто звязда
Ага, тільки гроб може настати дещо раніше
Бабуся мороз• 26 мая 2024
Автор, то ви ж самі кажете , що переїдаєте і тому не худнете. Скільки б не було спорту, зїсти завжди можна більше, тому харчування важливе не менше спорту.