Диана-or• Изменено 27 мая 2024
У кого синдром Жильбера, бывают ли у вас периодически какие-то симптомы?
Если да,как часто? Чем проявляют себя? У меня подозревают синдром,есть кое какие жалобы постоянно, которые мешают
особливо не відчуваю. є деякі продукти які не вживаю. Ну шкіра в мене дуже ’смугла’, всі думають що я всиновлена дитина. Іноді буває відчуваю нудоту, якщо вчасно не проп´ю ліки курсом. Ніколи не вживаю алкоголь. А так ні, нічим не заважає. Очі тільки 1 раз за все життя пожовтіли.
У чоловіка і сина цей недуг.
Чоловік останні років 5 як тільки чіпляє вірус якийсь, я маю на увазі простудні ці віруси і грипи, то в нього жовтіє шкіра, очі, починається діарея і тошнота, температура стабільно 38.6 і морозить.
Тобто загострюється одразу підшлункова, жовчний. Раніше цього не було. Така реакція на віруси. Ми вже знаєм, що йому дня 3 треба строга дієта, відлежатись. І пити барбовал обовязково.
Не вживати парацитамол це дуже важливо. Забудьте про парацитамол назавжди, і ліки типу від застуди чаї, там він в складі є.
Від алкоголю бажаго назавжди відмовитись
Ответ дляРойЛеля
У чоловіка і сина цей недуг.
А свербіжу шкіри не буває? Бо у мене постійно свербіж шкіри іноді аж нестерпний,постійно втома,що робити нічого не хочеться,жовта шкіра,слизова рота,трохи склери,буває у горлі неприємне гірчинки,іноді як солодке,вага взагалі з підліткового віку не набирається,завжди трималася 41,5-51,7 кг,а зараз стала 39 взагалі,при зрості 165 см, багато років температура стабільно 37,2-37,4 і дуже рідко до 37. У вашого чоловіка теж від когось з батьків передалося? У мене наче ніхто з сім´ї не скаржився і по аналізах у них добре
Ответ дляРойЛеля
У чоловіка і сина цей недуг.
Читала за алкоголь і парацетамол що не можна. Ще читала що це взагалі за хворобу не вважають,бо фактично нічим цей синдром окрім жовтяниці шкіри не проявляє себе і не заважає. Тому з тим що є у мене і тим що дізналася розбіжності якісь. Лікар точного висновоку,поставила і взагалі сказала почитай в інтернеті
Ответ дляEfrazi
А які ліки пропиваєте? Мені сказали Урсохол попити. Читала що взагалі нічим не лікують,бо це не хвороба,ліків немає бо турбувати фактично не має. А взагалі найбільш турбує окрім пожовтілих шкіри, слизової і склер постійна втома, і постійний свербіж шкіри. Цікаво чи свербіж від підвищеного білірубіну чи ні. У Вас від когось з батьків? Робили генетичний аналіз?