Секретница• 27 мая 2024

Дівчата! Хто живе в Іспанії? Як ви звикли до кукарач?

Зараз у Валенсії. Все було чудово, до того моменту, поки вночі вийшовши на кухню попити водички не побачила велетенського таргана, розміром зі сірниковий коробок, з гиганськими вусами((((( Напевно мій ор чули пів дому. Так він ще заповз під кухонну шафу. Вранці купила спрей, запшикала, але хз чи подіє😫😫😫 Тепер там сидить це падло(( Сто років вже не бачила звичайних, квартирних, а тут ці монстри норма.
Області пітьми• 27 мая 2024
Бля😱
Альфасамка• 27 мая 2024
а шо такого, то ж жуки
Мама фіфті цента• 27 мая 2024
Хорошо хоть не крыса
Ishoy• 27 мая 2024
Хорошо что на кухне, а не на подушке
автор Секретница • 27 мая 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Бля😱
Що може бути бридкіше за таргана, літаючий тарган.
автор Секретница • 27 мая 2024
Ответ дляIshoy
Хорошо что на кухне, а не на подушке
Я спати після цього не змогла
Шкала Радощів• 27 мая 2024
То їдьте додому. Тут ракети, шахеди. Що там ті таргани, всього лиш
БезникаяЯ• 27 мая 2024
Я чекала, що ви побачили окупаса на кухні
автор Секретница • 27 мая 2024
Ответ дляШкала Радощів
Та поїду звісно, я ж тут не назавжди, на тиждень всього
автор Секретница • 27 мая 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Краще б його) Я звичайних наших прусаків сто років не бачила, а тут такі, як мізинець.
КошкинДом• 27 мая 2024
Прожили в Іспанії півроку, жодної кукарачі не бачила )) були і в Валенсії і подалі неї
ТаЕщеОптимистка• 27 мая 2024
Ответ дляСекретница
Кстати, шо там с окупасами? Есть случаи рядом?
Знакомые мужа рассказывали что уехали , вещи все там . Телевизор, документы .
Возвращаются а там кодло уже , с боем вещи забирали
ТаЕщеОптимистка• 27 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
А окупсов?
Анчо Ус• 27 мая 2024
Ответ дляСекретница
Ось почекайте, вони літають стаями. Їх там сила силенна. І у Валенсії їх дійсно більше за все.
автор Секретница • 27 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Виходить, мені так щастить
Тумба-юмба• 27 мая 2024
Ответ дляСекретница
А на Кіпрі є і прусаки , і такі велитеньскі. Жахіття просто
Вкуси мене• 27 мая 2024
Сняли апартаменты, сегодня читаю отзыв таракан с ладонь.....не хочу теперь ехать
Поміркована думка• 27 мая 2024
А чого орала? Театр хотіли влаштувати , в вашому житті не вистачає уваги від людей?
автор Секретница • 27 мая 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Питали з цікавості . Господарі, в яких винаймаємо, кажуть, що в закритих ЖК такого немає начебто
И_В_офигительных_штанах• 27 мая 2024
Купіть, помажте по квартирі, особливо за шафами і плінтусами
ТаЕщеОптимистка• 27 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
Вы странная.
Не все привыкли с тараканьем жить
Анчо Ус• 27 мая 2024
Ответ дляСекретница
Виходить, мені так щастить
Їх багато в сезони. Ми коли не приїздилм до Валенсії, то не везло))) на веранді буває з пивком сідаєш, і вже чуєш , як це падло десь летить, чи пригає. Сука, колись аж на тіло стрибали.
Як міряти?• 27 мая 2024
Ээээээ!!! Вы че 😨 я тут с начала сентября живу. Слава Богу ниче такого не встречала. Может, это в старом фонде водится? Или в каких-то отдельных регионах? Оно ж летом не выползет? 😭 мне бы не хотелось 🤣🤣🤣🤣
Летчица• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
а шо такого, то ж жуки
Вы случайно не в отеле работаете? ))) Как-то моя знакомая орала, как автор, увидев в номере такое же счастье и помчалась на рецепшн с требованием сменить номер.
Но там ей невозмутимо ответили: ’Девушка, это же не таракан, а канализационный жук!’
Анчо Ус• 27 мая 2024
Ответ дляТумба-юмба
І на Корфу. Але я тепер тільки в готелях бронюю))) Там немає.
Лапка• 27 мая 2024
Ответ дляПоміркована думка
может от страха орала, о таком варианте не подумали?
Сиреневенькая• 27 мая 2024
Спасибо за вашу тему! Я наконец-то поняла кто такие кукарачи, а то есть мультик Огги и кукарачи, я врубиться не могла почему именно кукарачи
Анчо Ус• 27 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
Переклад зробили б))))
Бабка-байкерша• 27 мая 2024
Ответ дляКошкинДом
Почекайте, зараз почнуться. Вони,коли жара, вилазять з каналізації по вулицях і домах
Сиреневенькая• 27 мая 2024
Ответ дляАнчо Ус
Переклад зробили б))))
Та отож не сообразила сразу