Чеширская кошечка• 27 мая 2024
Яку країну для життя обрали б?
Дівчата, яка країна, на вашу думку, комфортніша для подальшого життя та легалізації? Можливо ви вже в них проживаєте, і у вас є свої висновки. Я в жодній з них не була, обирала просто ті, які сподобалися за описом (десь клімат комфортний, десь безпечно, десь мало мігрантів як арабів чи афроамериканців або ж менталітет близький).
Загалом, поділіться думкою:)
Результат:
вже голосів:
51 (53.13%)
Свій варінат
12 (12.5%)
Словенія
11 (11.46%)
Хорватія
10 (10.42%)
Бельгія
6 (6.25%)
Норвегія
4 (4.17%)
Естонія
2 (2.08%)
Фінляндія
Показушница• 27 мая 2024
Хорватія. Хорвати добрі. Безпечно. Море. Тепло. Майже не має мігрантів. Мова схожа.
Сегодня не целуюсь• 27 мая 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
З ваших варіантів подобається Бельгія і ще Франція
Подобаються по назві чи чим?)
Слава Українi• 27 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Ви погано знаєте хорватів і Хорватію.
Глаза_в_3_карата• 27 мая 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Подобаються по назві чи чим?)
Як країни для життя
Показушница• 27 мая 2024
Ответ дляСлава Українi
Ви погано знаєте хорватів і Хорватію.
Два роки живу. Чудові люди
Слава Українi• 27 мая 2024
Ответ дляБешене сарі
Живу в Канаде. Мне нравится.
Вам бы в Индии тоже понравилось.
Барабан для дорослих• 27 мая 2024
Батьки в Іспанії вже 20 років, брат в США 10. Мені краще ніж в Україні немає ніде.
спальное место• 27 мая 2024
Пока выбрала Португалии, может , если выйдет позже поедем в Нидерланды. Из ваших стран не выбрала никого, хотя, может Бельгия, но неуверенна
Пешеходик• 27 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Ту где красивые мужики
А не Германию
А что в Германии не очень?
Патриоточка• 27 мая 2024
Була у всіх, живу у Бельгії :)
Мігрантів багато, клімат гів..о, в остальному все норм тут. Менталітет такий самий, як рідні бельгійці прям
Обрала б де гори і море, може Італію якусь чи Іспанію.
Альфасамка• 27 мая 2024
для мене, як успішної багатої жінки з купою бабла, основним аргументом для країни є можливість послати 3 поверховим матом козу, яка мені перейде дорогу. Там я ніде такого не дозволю, а тут я можу усе.
Ментально вони навіть не зрозуміють моє ламане фак ю з акцентом, як би я там не пижилась
кураГАЛЯ• 27 мая 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Везде хорошо, где нас нет. Мне в Венгрии норм
Мне тоже. Но язык кошмар
E-n-t-o-n-i• 27 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
Ви прелЄсть)))
Броніки для Моніки• 27 мая 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Мне тоже. Но язык кошмар
Ну, выучу когда нибудь
Краля-Галя• 27 мая 2024
У мене в критеріях окрім стандартних клімата, безпеки, віддаленності від росії, ще й низькі податки, можливість отримати громадянство менше, ніж за 10 років, рівень знання англійської, гарні міжнародні школи. Ідеала не знайшла, але потенційно розглядаю - Кіпр, Мальта, Болгарія, Румунія, Чехія, Іспанія.
Але, наразі, ми в Україні)
Замороженная селедка• 27 мая 2024
Ответ дляПоказушница
Чи важко знайти житло? Роботу? В школи для дітей легко потрапити?