Цікавий писочок• 27 мая 2024

Как Вы заболели ГТР, ОРК, ПА, депрессией?

Что для Вас было толчком для проявления болезни?Может наследственное,побочки от ковида,роды,измена,сильный стресс ,невроз?Я вышла с роддома совсем другим человеком,я не знаю что со мной случилось.Но нервная система видно не выдержала
Альфасамка• 27 мая 2024
не хворію цими абривіатурами, я здорова
Примарочка• 27 мая 2024
Раптова смерть батька. Хоча я розуміла, що він вже похилого віку і це було доволі очікувано. Я навіть і не сильно горювала, просто поступово скотилася в апатичний стан.
Єдина Країна• 27 мая 2024
Хвороба дитини.
ДолькиКабана• 27 мая 2024
РПП от стресса в 9 класе. Скандал в семье был ужасный
Мост_Устал• 27 мая 2024
Обтяжена спадковість. Діагноз стало можливим поставити аж після 30, коли вилізли інші симптоми. До того - я думаю це було першими симптомами. Про це всюди пишуть, по моїй хворобі. Коли ’життя било’ набагато сильніше, я трималась, а неврози і депресії вилізли через роки,на правду без серйозних зовнішніх факторів
СережкинаЯ• 27 мая 2024
Депрессия и па начались в предклимаксе.
Сяду на шию, дорого!• 29 мая 2024
Стрес, розлучення назрівало, була ж любов всього життя, зійшлись ще студентами. Плюс нагрузка на роботі. А я ще така аж дуже правильна. Ну і почалося.
Emm11117• 01 июня 2024
Мені здається що закоханість в одну людину, з якою розійшлись і начебто ніяких страждань не було, але таке враження що все пішло у підсвідомість, тому що проблеми почались якраз з того часу. А може залежність від інтернету, яка теж тоді почалась з тих пір мені сумно, навіть коли весело.