Нога на ногу• 27 мая 2024

Котеня/кішка

Котеняткові 1 місяць, відразу кажу киця мами, родилаодне кошення, мама залишила для внука, так як дуже хоче!! Зараз у мами на тиждень, малий тіскається з тим кошеням , воно починає гратись саме і йому цікаво, він лежить біоя нього , гладе
Але діло не в тому- Тільки що замітила, що там де спить котеня білі крупиночки маленькі і повзають червячки маленькі
В мене паніка, це ж у малого теж тепер будуть??? Я такого не бачила ніколи
Завтра в аптеку побіжу всім нам від глистів куплю
Що робити ще тут??
Дивне створіння• 27 мая 2024
зачем вторую тему создавать? вам же в первой все сказали

Чорт і Шо• 27 мая 2024
Вам же уже написали, что к ветеринару
И кот живой. Это не игрушка!
Дивне створіння• 27 мая 2024
и котенку не давайте от глистов просто так, вы убьете его!
Черговий по кухні• 27 мая 2024
А вы объяснили внуку, что это живое существо?
Радість моя• 27 мая 2024
Ты смотри, кот растет не по дням, а по часам. То 3 недели было, уже месяц.
автор Нога на ногу • 27 мая 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Він ж нічого йому не робить, гладить і лежить біля нього, на руки не бере і не носиться
Мама тримає кішку з кошеням в будинку
Жінка з перцем• 27 мая 2024
Автор бачить, що народ ведеться і рада старатися, теми клепає 😆
автор Нога на ногу • 27 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ну якщо вам смішно,то це звичайно жесть?
Я переживаю за дитину свою
Чого насміхатись?
Лінива, не каюсь• 27 мая 2024
Покажіть фото тих хробаків

a.ostroverh• 27 мая 2024
Вся семейка странная
Мать, которая зачем-то кошку не стерелизовала и ’божекакаяпрелесть внучику котика’. Бабушка вернее
Про прививки и глистогонку не слышала вообще???
И мать, которая нихрена не понимает что котенок трехнедельный это не игрушка! Вообще никакой не игрушка!

Даже не странная, притрушенная вся семейка
ИНЬэтовамниЯНЬ• 27 мая 2024
Я знаю, про що автор пише, у мого кота було пару разів. Кругом хвоста лазили і на покривалі, де він спав. Читала, поки блохи не виведите, будуть повторні інвазії.
Маурита• 27 мая 2024
Ответ дляНога на ногу
Я переживаю за дитину свою
Чого насміхатись?
Чем больше тем, тем меньше будете переживать?
Шотуткоїться?• 27 мая 2024
А чим Вам перша тема з порадами не підійшла?