Поділіться досвідом. Чоловік після школи ніде не вчився, якщо читати закон то обмежень по віку для вступу немає. І такі студенти мають право на відстрочку. Хто реально має досвід? Як у Тцк, чи немає проблем з відстрочкою? Чоловіку 40 років
Ответ дляЕлена1265
Среди моих родных, 2 пошли. Один в аспирантуре учится, другой на бакалавра. Проблем с отсрочкой не было.
Правда, тот, что на бакалавра, в этом году будет поступать в аспирантуру. У него было второе образование
Так вони виходить залишили роботу і щодня ходили на пари? Чи домовлялися ? І це було тільки на бумазі?
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляMila228
В нас на роботі четверо молодих хлопців пішли на друге вище навчання через знайомство, працюють, а лише на сесії беруть відпустки.
Так уже друга вища освіта не підходить
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
Ви двоє дорослих людей, не можете вирішити це питання?
Ответ дляТрайкун
В аспирантуре раз в неделю ходит, там не нужно ходить каждый день
Второй договорился, за сессии платит
Ну как сказать… В аспирантуре очень дорого, чтоб защититься, может и хотел бы, но защита вроде ок.10 тыс$ стоит. Так что не будет. А второму может и пригодился бы диплом, но поскольку отсрочки нет, бросает учебу
Второй договорился, за сессии платит
Ответ дляЕлена1265
Второй договорился, за сессии платит
Мій ніде не вчився , думаю за ПТУ, думаю там буде простіше з цим.
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляKristinka2106
Как хорошо когда есть бабло...
Навчання в українському ВНЗ - це ’бабло’?
Kristinka2106• 28 мая 2024
Ответ дляЕлена1265
Сколько там того бабла нужно на учебу? 😂
А что мало думаете?
Kristinka2106• 28 мая 2024
Ответ дляNesmeyanaYa
Для меня да
NesmeyanaYa• 28 мая 2024
Ответ дляТрайкун
А з яких це пір педагоги мають відстрочку?
З давніх пір викладачі її мають