Не рахую, а вважаю• 28 мая 2024
Муж жрет, как конь... устала готовить и покупать продукты
После каждого приёма пищи,ещё нарезаются бутерброды с сыром,колбасой,маслом...и это все с чаем. Опишу сегодня,например. Завтрак-булгур с грибами + овощи и ветчина. Обед-борщ,на второе мясо запечённое с салатом и картошкой. Это мало для мужчины?Что потом ещё нужно трамбоваться шоколадкой и чаем?Я хожу на рынок через день..Хлеба круглая буханка-на один день. Это много или я преувеличиваю??Мне не осталось шоколадки,когда я захотела с кофе съесть кусочек,потому что муж съел. Ваши мужья тоже так много едят??
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
Ми обговорювали старт пост автора. Там не було ні слова про бідність і що авторка та їх діти голі та босі риються по секондах в пошуках одягу, а жінка штопає шкарпетки та колготки. Звідки знати - може там чоловік ойтишник з зп 5000 зелених. В мене такий приклад є.
В старпості авторки також нічого не написано, що грошей вдосталь і вона не працює. Фантазії вони такі.
Как нефиг делать• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
В нас кухарки працювали зміну, тобто приходили до сніданку, час не скажу, ну певно десь о 7, бо сніданок 8-30.Ну далі поки не видадуть вечерю (в нас вечерю видавали десь о 15.30-16 год (дивлячись яка група) і додому. Але ж і готували вони на 300 осіб ,а не як автор на 2-3-4 (скільки їх там у родині)
Зачем вы приводи примеры кухарок в садах и т.д? Автор НЕ в найме в своей семье. Она тоже работает и вносит свой вклад в быт. Я с разбегу с вероятностью 99% скажу, что муж автора работающих из дома даже не знает где стоит веник/пылесос, т.е. быт его вообще не касается. И получается что отработав свою работу - муж отдыхает и жрет, а автор после своей работы - снова к мартену - обслуживать жрачку.
Я уже видела такое, у сестры бывший муж вечно жрал в три горла и все ему мало, а как свалил к любовнице, ну которая для любви, а не кастрюлями готовить, сразу похудел на овсянке с яичком. Теперь с удовольствием заводит сестре малого домой после тренировки авось перепадет и перекусит борщом, под предлогом надо же накормить ребенка.
А я женатая• 28 мая 2024
Ответ дляСама собі лікар
А муж может предложить работать автору самой 😁
На самом деле проще работать, чем мужику годить.
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
Я кажу що принципово час приготування маленької каструлі борщу і великої не відрізняється. Часу трохи більше на чищення і нарізання. Для плити немає різниці яку каструлю гріти велику чи маленьку.
Ну от приклад. На початку війни ми виїжджали усіє родиною у великому розумінні ( декілька мам з дітьми та старими батьками). І там в певних ситуаціях треба було готувати на 7-10 осіб, ну так от готування млинців чи оладків не відрізнялося, бо на 2-3 осіб я готувала на 1 сковорідці, а на 7 осіб на 3-4 сковорідках. Замішування ж тіста різниці в часу немає. Хоча щопарвда потрібен був час аби сінхронізувати свої дії по випіканню млинців на 4 сковорідках :)))
Знову теорія. По перше, відрізняється суттєво: підготування різної кількості продуктів, все це помити/почистити/нарізати, по друге, різниця в нагріванні (відкрию вам секрет, нагріти 1 літр і 6 літрів - різниця в ресурсах і в часі). Вимісити тісто на стакан чи на кг борошна
і хто заробив на ті 4 пательні?
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
денег на еду впритык,какое еще такси
Тож питання не в кількості їжі, а в тому що чоловік мало заробляє. Не покажете де про це автор в стартпості писав? Там було скиглення про бутерброди, щоденне ходіння по магазинам і те що він їх останній шматок шоколадки не залишив.
Доречи мені оці залишання шматочків завжди дивували. Якщо не брати ситуації нуждення, голоду, тощо. То чому треба обов´язково ділити ту шоколадку? Чому кожен не може їсти стільки стільки хоче (в межах не шкідливості здоров’ю)? Я навпаки завжди кажу - їжу ми не зберігаємо і накопичуємо. Кожен їсть так як вважає за потрібне. Якщо комусь принципово щоб точно залишилося щось (наприклад я планую завтра каву на сніданок зі шматком сьогоднішнього пирога),то я просто це озвучую - прошу оце шматок мені залишити на завтра. А так кожен їсть стільки скільки вважає за потрібне.
Кукарикуууууу• 28 мая 2024
Булгур и салат для мужчины не еда.
Еда это тушеноя/ отварная/жаренная картошка с мясом, макароны с мясом, пельмени, голубцы, котлеты, отбивные и т.д.
Они не фитоняшки, им булгур не подходит.
А будете плохо кормит, так найдутся желающие докармливать
Не рахую, а вважаю
• 28 мая 2024
Ответ дляКумася
Шоколадка после сытной еды-это способ прибить тревогу,невроз. Еда тут ни при чем
Интересное мнение...как с этим разобраться?
Не рахую, а вважаю
• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
Тележка довезе до таксі. Далі чоловік донесе до квартири. (тільки не треба розказувати, що автор живе там де таксі нее існує, а магазин можна добратися виключно через горний перевал на лижах) і чоловік взагалі з квартири не виходить
Покупка продуктов не проблема,у меня есть авто. Времени нет..я хочу развиваться,работать,а не быть кухаркой
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
Ну 300 осіб - діти, які їдять вчетверо менше. І ви думаєте, ото повара приходять на 7.30 і на перше варять розведене молоко з вермишеллю - і більше нічого, це задовольнить чоловіка? А супчик який, рідюсенькій, бачили, чи тільки в теорії? Ну і борщ у садочку, далеко не той борщ, на реберцях
та щоб ложка стояла.
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
До психологів, а краще психотерапевтів, наче чула, що є допомога для військових
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляКрию матом страшно
і хто заробив на ті 4 пательні?
Для нагрівання 6 літрів треба більш потужне нагрівання, береться більша комфорка, робиться сильніше вогонь (якщо газ) чи потущність (якщо електро). І тоді різниці в часу немає. Про чистку-нарзання так згодна, певні витрати більші часу є, і я про це написала ( знову це ’зручно’ не помітили в моєму пості). Але по перше витрати там не настільки більші. Бо різниця не десятки разів.
Стосовно тіста. (ну не будемо згадувати про помічників з розряду побутової техніки, автор же страждає, тож уявимо що для достатньої кількості страждання треба все руками робити), то знову таки дещо довше, а не не принципово. Принципово власне ємності для приготування штучних виробів. Бо млинців/сирників з кіло тіста і зі стакану то різниця. 4 скворідки, запікання усього разом в духовці (котлети, сирники), тощо - вирішують питання.
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Булгур и салат для мужчины не еда.
Да ладно булгур це пшенична крупа. На гарнір нормально, він нажористий. Тим більше там було мясо, овочі і це сніданок.
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
ОПтимізація меню, групові заготовки-заморозки і закупівлі на тиждень. Це якщо не змінювати нічого іншого (типу інший чоловік, або цього припинити годувати і вигнати його на кухню і тощо)
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
І де авторці взяти ту комфорку? В неї комфорки які були, такі і є, з тою ж потужністю. Ви коли небудь кип´ятити воду в електрочайнику? Чи кожен раз, в залежності від потреби, берете чайник на 1, на 1,5 на 2 кВт?
Про сирники -котлети насмішили. Їх тільки місити-ліпитм вже задовбешся, а ще й разом випікати
котлети з сирниками?
Неробименінерви• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
ОТ і я за це кажу! Якщо він заробляє на свою жрачку і здоров´я то дозволяє -нехай їсть! А автору оптимізувати закупівлі та меню. Але ж автор тут згадала що і грошей їй також не вистачає, що кардинально змінює ситуацію.
Так выходит,что у автора проблема в кол-ве денег,а не в том,что муж много ест. Это как бы 2 совершенно разные проблемы((
Не рахую, а вважаю
• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
У меня маленькая печка,просто нет возможности так готовить. И холодильник тоже небольшой,морозилка вообще малюсенькая
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
Ну ось тут згодна. Булгур хороша каша, поживна.
Админко• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну от вам і вторинна вигода. Не розвиваюся, бо не можу, треба батрачити на кухні. Хоча можна замовляти доставку, готувати порційно і сказати «милий, ось твоя тарілка і на цьому кухня закривається, хочеш більше, то сам собі салату з капусти наріж», можна на вихідних чоловіка посадити робити заготовки на тиждень. Вирішити проблему та оптимізувати час. Але тоді особисто ц вас більше не буде виправдання «часу на себе нема». І тоді якщо щось не вийде, то це треба розбиратися, що зробила не так, а тут завжди є рішення «не починала навіть робити, бо борщ готувала. Нічого не робиш- уникаєш невдачі»
Дрібка щастя• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Уже заказывала,не понравилось качество.
Дело не в способе покупки а в количестве
Мы с мужем или вместе ходим и покупаем, или он сам. Кстати, готовит тоже он, а я по салатикам спец. Вы же сами завели такие порядки как у Вас есть.
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляКрию матом страшно
та щоб ложка стояла.
Я бачила і пробувала в садочку абсолютно все що там давали. На сніданок не тільки каші, котлети за сутністю такі самі як і вдома (те що там більше хліба сутність ліплення і ідеї приготування не змінює, так само як і оладки ,сирники, тушковані овочі та м´ясо) І знову таки автор готує на 2 - якби 300 дітей мало не їли, якби там ті кухарки не крали, все одно вони прекрасно встигали і готували вони кожного дня нове, борщ на 2 дні там не готують. Тож кількість впливає на час приготування лише коли кількість їжі дійсно дуже велика (на 50+ осіб якщо перерахуємо дітей в дорослі порції, припустимо). Ну явно ж це не 1літр -6 літрів різниця...
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
І як бачите, у авторки таки проблеми, всі гроші прос...ть, чи прожирають, а на кухонних помічників, на сучасний холодильник немає.
Дрібка щастя• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В основном я. Потому что он работает. А город маленький и не всегда вечером можно купить нормальное.
Есть выходные , когда делаются закупы.
Дрібка щастя• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Муж дома работает,к сожалению
Вот пусть и ходит за своей едой и готовит.
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
Ой, не надо казочки про такі самі котлети
такий самий суп
а тим паче, такий самий борщ
що і вдома
такий самий суп
а тим паче, такий самий борщ
що і вдома
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляКрию матом страшно
котлети з сирниками?
Чайники немає регулювання температури. Конфорка має. Окрім того є конфорки менші та більші за розміром.
Стосовно випікання разом малося на увазі усі сирники разом, а не по 4-6 шт на одні сковорідці. Ліплення сирників то не так довго. Довше голубці, вареники - отам дійсно кількість на час дуже впливає, хоча час по голубцях дещо компенсується тим, що їх одразу усіх тушкувати ,а не поштучно. Довго оце саме поштучне приготування. Як з млинцями - тому там чим більше сковорідок тим швидше.
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляНеробименінерви
Саме так! Від цього і відштовхуватися треба...
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляРокерША
Тобто, по вашому, авторка спеціально ставить мінімум на конфорці? Ладно, дискусія закінчена, можете мені не писати. Але ви так і не відчули весь біль жінки, крик душі авторки. Жінка - не коняка.
І ще раз, дочитайте до кінця. Вони все прос....ть, ні холодильника, ні морозилки, нічого нормального немає, які там сковорідки
Не рахую, а вважаю
• 28 мая 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Мы в сьемной квартире. Дома у нас был и холодильник большой,и печка...но что говорить,сейчас такие вот условия.уже и так купили новую стиралку,потому что противно стирать в чужой
Крию матом страшно• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Тоді ще більш прикро все це купляти, куди потім з ним возитись?
РокерША• 28 мая 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
У вас є декілька проблем і відповідно рішення для них досить прозорі і очеивдні:
1) велика кількість їжі для приготування - вирішується оптимізацією меню та використанням відповідної побутової техніки
2) вам важко ходити по магазинах - оптимізуйте закупівлями на тиждень
3) чоловік не заробляє на таку кількість їжи - міняти чоловіка або його роботу.
4) чоловік вам не залишає їжи - розмовляти ротом з чоловіком, нагадувати і акцентувати увагу що оце вам теж треба.
5) ви не хочете готувати в принципі так багато/витрачати на це час- ресторани, напівфабрикати, наймана праця, залучати до готівки чоловіка.
Універсальне рішення - немає чоловіка-немає проблеми. Щоправда тоді можуть виявитися інші проблеми.