Nova LALI• 28 мая 2024

Секонд-хенды все?

‼Секонд-хенди можуть масово закриватися, – Today.

Наразі працюють над «перекриттям» сірих схем та іншої контрабанди. Постачальників змусять платити податки та ввозити речі офіційно.

Вартіантів не багато: ціни зростуть (!) вдвічі, або подібних «закладів» більше не існуватиме.

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

Схоже, що українська влада вирішила взятися за секонд-хенд. Сірі схеми, якими користуються постачальники вживаних речей, перекриють. Усіх змусять платити податки і митні збори. Звісно, це призведе або до значного подорожчання таких товарів, або до повного припинення постачання вживаних речей. Отож, дешевого одягу, ймовірно, більше не буде.

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг - today.ua
Про те, що влада має намір навести порядок у сфері поставок вживаних речей, натякнув у своєму Telegram-каналі голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.
df364tye3• 28 мая 2024
логично ,,,
нет людей, нет магазинов ,,,
оставить несколько своих гипермаркетов , возле них патруль тцк на входе ,,,
развивать крематории ,,,

Lora20• 28 мая 2024
Ответ дляJimson
Ні, я не читаю. Читає моя дружина, сказала, що Чаплиги сьогодні згадував Кідстаф, точніше форумчан, причому у негативній конотації.
😹😹😹
julia_kid• 28 мая 2024
Будуть шити українські підприємства.
Решка7777• 28 мая 2024
Ответ дляАльфасамка
у нас війна, а не цивілізований світ. Дістали своїм цивілізованим світом мені тикати.
В цивілізованому ше зарплата 3000 євро, а не 300 доларів!!!
А ТО ПОРЯДКИ (тарифи і закони) ЗВІДТИ ЗАРПЛАТИ МІСЦЕВІ.
ТА П... В... Н...
АЖ ТЕЛІПАЄ!!!111
в Испании сек дешевле украинского
Allka- skakalka• 28 мая 2024
Ответ дляAksinia 111
Вторая тема за день )))
’Наразі працюють над «перекриттям» сірих схем та іншої контрабанди. Постачальників змусять платити податки та ввозити речі офіційно.’ - совершенно нормально . Во всём цивилизованном мире так .
Знакомая в Нидерландах ,секонд ,футболки по 1 евро ,кроссовки ,курточки по 10 .
У нас уже в секонде не найдешь таких цен .
Тау что не надо про весь цивилизованный мир ,ведь Украина страна 3го мира ,об этом даже Википедия пишет (((
Чумачечая Весна• 28 мая 2024
Ответ дляJimson
Коли введуть норми споживання води та повітря, ви також знайдете у цьому щось хороше?
В Нигерии, к примеру, этот секонд хенд бесплатный. Там реально это бесплатно, поэтому там и драк за вещи нет. Давно пора прикрыть эту лавочку, не сравнивайте с такие вещи с налогом на воздух
Jimson• 28 мая 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
У нас швидше буде податок на свіже повітря та сонячне світло, ніж безкоштовний секонд.
inco• 28 мая 2024
Ответ дляРешка7777
в Испании сек дешевле украинского
Где? Футболки по три евро без бирок стоковые. Или секонд поношенный одна вещь одно евро? Если стоковые спортивные вещи от 15 евро. Брюки спортивные от пяти евро.
Yula-art• 29 мая 2024
Люди, які змушені покидати свої домівки на секонди дуже розраховують. Бо всіх речей із собою не візьмеш. Одяг, постільна білизна... Закривати секонди зараз - це черговий злочин