Юпитерная• 29 мая 2024
Квартира для здачі в оренду. Ви б викинули цю шафу? Фото
Непонятно• 29 мая 2024
Ответ дляЗараZara
Я тоже снимаю с подобным сервантом, - вместительный, на открытых полках у меня книги, косметика и разные мелочи. В тумбу от телевизора поставили пластиковые контейнеры. Поэтому НЕ выбрасывайте.
Так само.
Зайві речі також є куди поставити, не будуть муляти очі. Наприклад, пилисос, несезонне взуття тощо.
Я ще зробила декор, статуетки, свічки. Виглядає красиво, спокійно.
Неновая почта• 29 мая 2024
Сдавали будинок зі старими меблями і старим ремонтом за 5,5 тис. Грн 2013-2017
Вклали 10 тис $ в ремонт. Дорого перекривали кришу міняли повністю систему опалення.
Ціну підняли до 10 тис.. меблі не міняли
Зараз замінили меблі. Ціну підняли +- 15000.
І що я зрозуміла. Якщо підбивати вкладене, то це зовсім не вигідно.
Але ж
Вам правильно кажуть, залежить від загального стану і вашої ціни
З мого досвіду
Краще старий шкаф ніж без нього, викинути завжди зможете. І він дійсно не розвалиться, як новий дешевий.
Я би викинула сервантну частину
Не дуже ведіться на обіцянки квартирантів, «можно ми це викинемо, а можно стелю в зелений, а ми у вас збираємося жити дуже довго…» всьо брехня. 99% вони вас здивують
Але ж
З мого досвіду
Я би викинула сервантну частину
Зліпок ступні• 29 мая 2024
Одну секцію з вітриною можна викинути, а шафи залишити для зберігання і просторіше бути. На фоні квартири нормальні меблі.
Або рахувати бізнес план, і здавати квартиру на якісь 500 грн дорожче з урахуванням амортизації шафи.
Почніть з пошуку орендодавців.
КонФФетОшка• 29 мая 2024
Ответ дляНЛОша
Новое бюджетное в Икеа, ещё хуже по качеству, чем этот шкаф.
Так у этого шкафа качество как раз завидное. Просто умер морально.
Выше писали реставрировать. Ну можно поиграться несколько дней при наличии шлифмашинки. Будет уже не гроб, а типа винтаж))
Неновая почта• 29 мая 2024
Ответ дляSo_so
Икея, брв, гербор и тому подобное. Всегда есть что-то на распродаже. Можно купить шкаф, комод.
Вы цены видели? До 5 тыс. вы купите комод средней паршивости
Зілля до весілля• 29 мая 2024
Ответ дляSo_so
Я бы выбросила всё и поставила новую недорогую корпусную мебель
Недорогої зараз нема. Ви ціни бачили? Більше того, оте, типу недороге, ще й смердюче може виявитись, і розвалиться через півроку. У мене крісло на коліщатах з Юску розвалилось через кілька місяців((( І не таке вже там усе і дешеве....
Авторе, не витрачайте зайві гроші на абищо. Якщо це недорога оренда, то ця шафа абсолютно нормальна.
І для тих, хто пише, шо вона смердюча. Чого це? У моєї сусідки, у батька стоять меблі тих років, і абсолютно не смердючі, а дуже вмісткі.
ДолькиКабана• 29 мая 2024
Вона не полірована і це - чудово ! Її можно дуже просто перекрасити - тільки дверцята в білий колір . І замінити ручки на більш сучасні .
Натуральный шпон, все крепкое, поддерживаю, что сервант выбросить, а шкафы оставить. Сейчас ну такую ерунду продают, вонючее, и после сборки недостатки. Заказывала прихожую, небольшая, более 10 тыс, очень пожалела, с виду ничего, но пользоваться осторожно. Лучше бы заказала открытую прихожую с натурального дерева.
Лучше убрать и квартиранты купят сами что-то мы арендовали квартиру , квартира большая и удобная но вот такое уродище в одной комнате было и так бесило
Хозяйка о казалась вывозить и выбрасывать , мы б лучше что-то купили и потом бы ей оставили (все равно оставляли там мебель когда выезжали и стиралку )
Поэтому спросите у квартирантов им надо а если нет нет пусть сами вывозят и выбрасывают
Белая и пушистая• 29 мая 2024
Як орендар не розглядаю квартири з такими сервантами - місця займають дуже багато, нічого габаритного туди не покладеш і треба вічно думати, що гарного поставити в прозорий відділ. І постійно протирати пилюку там.
Белая и пушистая• 29 мая 2024
Ответ дляНепонятно
Так само.
Куди Ви в цей сервант збираєтесь вмістити пилосос?
Непонятно• 29 мая 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Робот-пилосос у нижню шафу
Николай-b526• 29 мая 2024
хата под стать стенке, за 5000 всем похер шо вы там поставите или уберете...
Белая и пушистая• 29 мая 2024
Ответ дляНепонятно
Робот-пилосос у нижню шафу
Ви ж розумієте концепцію робота? Він має бути розміщений на підлозі і готовий до роботи 24/7. Інакше який сенс його купувати?
всемВсёИмного• 29 мая 2024
Залишайте. Просто підремонтуйте дверки, ручки доставте, де бракує і все. Нічого кращого за 5000 не купите
Неновая почта• 29 мая 2024
Ответ дляSo_so
За 5 тыс вряд ли. Я брала для квартиры в аренду Гербор Непо, вот такого плана, отлично в использовании.
На сколько я поняла, у автора ограниченный бюджет.
И умения в офисе стоит шкаф из эпицентра не самый дешевый. И как писали выше запах держится лет пять. Запах клея. Не представляю как там вещи хранить можно (
Тріль!• 29 мая 2024
Ответ дляНиколай-b526
Ваши коменты всегда не в бровь, а в глаз
Люблю вас
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ дляЗілля до весілля
бо зроблено з гівна
А меблі на фото з чого? З червоного дерева?
Проня_Прокоповна• 29 мая 2024
Ответ дляЦибулька зла
В 90-х таке ліпили.Ну,це як зараз натяжні стелі в моді.
Вже не в моді