Юпитерная• 29 мая 2024

Квартира для здачі в оренду. Ви б викинули цю шафу? Фото

Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
Стол из массива клёна. Индивидуальное производство
Стіл із масиву клена і стіл від юску, це наче порівнювати Мерседес (преміум класу)
і Мазду 3.
Добре, що є змога таке дозволити.

Намакушка• 29 мая 2024
Ответ дляEmm11117
Це в якому році? Я теж купила лаковий за 1200 см за 8 тисяч здається, а Ікея то взагалі і через ріст долара і взагалі у них дорого(
Прямо перед войной. Но он дешевле пяти стоил.
Emm11117• 29 мая 2024
Ответ дляНамакушка
А, ну перед війною так можливо
Гостра на язик• 29 мая 2024
Стеклянные дверцы можно заклеить пленкой самоклейкой. В тон шкафа или матовой. 1, Они будут прочнее. 2, Не видно, что внутри. Вид совершенно не портит Я еще в 90х покупала БРВ стенку и сразу заклеивала. Без стекла подходящих вариантов не было.
Перша леді колгоспу• 29 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Щось до 5000 грн поставити
Если стенка вписывается в интерьер и ценовую категорию, то оставила бы.
Или выкинула бы и купила шкаф б.у. примерно 10-летней давности.
Если есть время и желание, можно заморочиться и обновить/реставрировать.
КартаБезКомиссий• 29 мая 2024
ні. я здаю 15 років квартири і знаю ,що ніяких нових меблів і ремонтів для тимчасового житла ставити не варто- бо поб*ють,спаганять і т.д. нехай стоїть.нормальна стінка. вашу нову угроблять за рік
Прилипало• 29 мая 2024
Так так і ще раз так
Ця махіна займає купу простору в кімнаті
Краще купити підлогову вішалку за 1000 гривень і мати вільне місце під стіл/комод/стелаж
Emm11117• 29 мая 2024
Ответ дляПожарник
А мені здається більш дурнувато вигдядають оті секції зі скляними дверцятами і поличками, куди раніше хрусталь та сервіз Мадонна виставляли. Ось зараз воно взагалі без будь якої користі. А середня секція як на мене ще досить функціональна.
@ автор, голосую за шафу залишити, вона не псує ваш інтер´єр, і ще має деяку функціональну складову. Для себе я б викинула чи віддала, але для орендної квартири - хай поки буде. Сучасне не значить гарне. Оці меблі з юску чи ікеї ще те гівно, хоч і недороге. Диван з юска попросідав за 8 місяців, стіл з ікеї не витримав навіть півроку роботи за ноутом, торець зтерся до паперу з якого він був зроблений і почав мати вигляд не більш приємний ніж ваша шафа
Шафа із скляними дверцятами - такі колись ставили в столових і розміщали в них посуд
Принцепесочка• 29 мая 2024
я бы оставила на усмотрение арендаторов (я так и делала)
хотите выносите, ваше право

Гостра на язик• 29 мая 2024
Ответ дляПринцепесочка
хотите выносите, ваше право
Арендаторы выкинули все лишнее и съехали через месяц. Как дальше сдавать?
Однозначно• 29 мая 2024
Ответ дляПотішаюся
а взамен что?
стойки для одежды ,гораздо лучше этой рухаляди: https://grey.com.ua/dvojnaya-stojka-veshalka-doubl...
у квартирантов обно нет кучи хлама .как у пенсионеров которые жили с этими стенками
Emm11117• 29 мая 2024
Ответ дляПрилипало
Так так і ще раз так
А зимові речі куди) а сумки, чемодани, рюкзаки, коробки)
Вінничанка• 29 мая 2024
Ответ дляПрилипало
Так так і ще раз так
Труси і носки теж на вішалку? В цю шафу влізе купа всього, можливо, навіть все, що є в квартирантів.
Тролю як можу• 29 мая 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так! Нізащо не зняла б з такими меблями. Навіть по зниженій ціні.
вам уже пора б і своє мати, а не по квартирам шарахатись
Файна пані• 29 мая 2024
Ответ дляРобот Вертер
Воно навіть через фото смердить
Мились коли останній раз?
Пушап Мі мі• 29 мая 2024
Ответ дляНеновая почта
Сдавали будинок зі старими меблями і старим ремонтом за 5,5 тис. Грн 2013-2017
Вклали 10 тис $ в ремонт. Дорого перекривали кришу міняли повністю систему опалення.
Ціну підняли до 10 тис.. меблі не міняли
Зараз замінили меблі. Ціну підняли +- 15000.
І що я зрозуміла. Якщо підбивати вкладене, то це зовсім не вигідно.
Але ж
Вам правильно кажуть, залежить від загального стану і вашої ціни
З мого досвіду
Краще старий шкаф ніж без нього, викинути завжди зможете. І він дійсно не розвалиться, як новий дешевий.
Я би викинула сервантну частину
Не дуже ведіться на обіцянки квартирантів, «можно ми це викинемо, а можно стелю в зелений, а ми у вас збираємося жити дуже довго…» всьо брехня. 99% вони вас здивують
Різні бувають випадки. Ми знімаємо з 2008 року квартиру, меблі у нас були, запропонували хазяйці поставити наші нові меблі замість рухляді 30-х років, типу в подарунок, не захотіла. Мабуть, слухала таких самих порад чи що. За цей час ми змінили ліжка, мʼякі меблі, зробили ремонт, у неї не питали дозволу, щоб раптом не відмовила, але спати було вже неможливо на дивані з 2-х зламаних. Так само як змивати в туалеті відром, бо стара мотузка відірвалася. Стало у нас гарненько, а от стінка так і стоїть жахлива. Зараз ми вже виїжджаємо в свою квартиру і я чесно не розумію, як вона здасть її з такими меблями, вони псують всю картину, викине, мабуть, а нам довелося терпіти ту стінку 15 років.
Як міряти?• 29 мая 2024
Ответ дляОднозначно
Более непрактичную штуку, чем открытое хранение тяжело найти
Олена_Луг• 29 мая 2024
Ответ дляПотішаюся
а взамен что?
а какова полезность сервантов???
Или ві трусі/носки будете раскладівать на стеклянніх полочках за стеклянніми дверцами?
Однозначно• 29 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
в эпиценте есть чехлы. но по фоткам вижу.что молодежи такое очень нра. это лучше чем они скидывают вещи на типа условное кресло т.к до шкафа им лень доносить

Радикальная• 29 мая 2024
В ікеї подібні шафи дурнх грошей вартують.
І купують ж, з сервантами, відкритими полицями і шафками.
Я б не викидала.
Кукарикуууууу• 29 мая 2024
Автор , в мене майже така стінка, квартиру здаю за 5 т.
Прилипало• 29 мая 2024
Ответ дляВінничанка
А ви труси і носки в стінці зберігаєте?)
Для таких речей в будь-якому випадку комод потрібен. Є недорогі пластикові, у нас на зйомі такий був, вистачало.

Варто ж враховувати що у квартирантів немає купи всього, як у людей, що живуть у свому житлі. Рідко хто живе по 10 років в одній квартирі і обростає такою кількістю хламу, для якого треба аж ціла стінка поличок)
АгатаХристя• 29 мая 2024
Ответ дляПрилипало
Так так і ще раз так
Мало того, що займає весь простір, то ще й виглядає малопривабливо.
Я ніколи не здавала квартири, дивлюся з точки зору орендаря, краще якесь охайне з пресованого картону однотонне, чим оце наслєдіє совка. Але дивлячись на кого орієнтована здача квартири.
Пік Антна• 29 мая 2024
Снимаем квартиру,стоит такая стенка,это лучше чем ничего
Акукарача• 29 мая 2024
Я бы оставила, все равно хлам нужно где то хранить. Может перекрасила бы в светлый тон
Принцепесочка• 29 мая 2024
Ответ дляГостра на язик
нормально сдавать)
спасибо, что сами вытащили)
Все будет, но потом• 29 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Не смердить
За кв багато не ставлю.. чисто щоб здавалося
Але і мороки не маю і непереживаю
На кожен товар - свій покупець, тому залишайте, як є, і не заморочуйтесь!
Мушля з Криму• 29 мая 2024
Залишити, все одно потрібно кудись речі складати, квартира не виглядає як для дорогої оренди, тому і нова шафа не потрібна
Стетоскопуло• 29 мая 2024
Ответ дляМайор Медуза
половину
++++ И у меня такая бьіла первая мьісль. Оставить половину
фрау Гітта• 29 мая 2024
Это ваш муж в зеркале?