Юпитерная• 29 мая 2024

Квартира для здачі в оренду. Ви б викинули цю шафу? Фото

Потішаюся• 29 мая 2024
а взамен что?

Закусенец• 29 мая 2024
стеля як у царя.
Робот Вертер• 29 мая 2024
Дааааа
автор Юпитерная • 29 мая 2024
Ответ дляПотішаюся
а взамен что?
Щось до 5000 грн поставити
Потішаюся• 29 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Щось до 5000 грн поставити

небольшой комод ребенку 13 тыс обошелся
Allein74999• 29 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Щось до 5000 грн поставити
Тумбу под телек на эти деньги разве что.
Что ни поставь - все угробят. Не стоит даже попу рвать.
интайм_не_предлагать• 29 мая 2024
Шкаф бы викинула, а вон того мужика можете оставить
Цибулька зла• 29 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Щось до 5000 грн поставити
Ну як можете і хочете,то поставте.А ні,то це старе стоїть.Залежить від ціни оренди,я так розумію ремонт теж віку шафи,то може й хай лишається.
Love_Love_Love_• 29 мая 2024
Це не шафа а кавалок надгробної плити і так я б все це викинула, а о саму шафу може б і залишила, зняла з неї фурнітуру і помалювала

Меряю линейкой• 29 мая 2024
Якщо не смердить, то лишіть її
автор Юпитерная • 29 мая 2024
Ответ дляAllein74999
Я теж так думаю
Бо не жалко якщо угроблять цей шкаф
автор Юпитерная • 29 мая 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Якщо не смердить, то лишіть її
Не смердить
За кв багато не ставлю.. чисто щоб здавалося
Але і мороки не маю і непереживаю
Робот Вертер• 29 мая 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Якщо не смердить, то лишіть її
Воно навіть через фото смердить
Дуже дуже вумна• 29 мая 2024
Віддати цю рухлядь і поставити щось потрібне!
Придивіться щось толкове в ІКЕА або бюджетне в Юску
Меряю линейкой• 29 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Я теж так думаю
Бо не жалко якщо угроблять цей шкаф
😁 Він вже гробу, його тільки прикопати лишилось
Цибулька зла• 29 мая 2024
Ответ дляЗакусенец
стеля як у царя.
В 90-х таке ліпили.Ну,це як зараз натяжні стелі в моді.
Майор Медуза• 29 мая 2024
tak
Мона_Лиса• 29 мая 2024
Якщо у вас там не сучасний ремонт, а просто чисто і охайно, шафу залишити. Нема сенсу купувати нову.
_Астрея_• 29 мая 2024
Лучше согласовывать этот момент с будущими квартирантами.
Мы, когда искали квартиру, как раз обращали внимание на то, сколько шкафов и насколько они вместительные, потому что вещей у нас много.

Свята• 29 мая 2024
Конечно выкинуть. Квартира должна быть такая, в которой хочется жить
Майор Медуза• 29 мая 2024
половину
Ашотакоя• 29 мая 2024
Дивлячись що ви хочете.
Чи здасте ви квартиру дорожче, якщо його не буде? Якщо ви купите нові меблі, здасте дорожче, на скільки, скільки місяців вони будуть відбиватись, оце все порахуйте і зрозумієте.
Якщо ца вашої квартири - з нізьким бюджетом, то для цих людей стиль другорядний, а наприклад, речі є куди покласти. Бо чиста стіна з квіточкою, наприклад, гарно виглядає на фото, але речі немає де зберігати, і для життя то мінус
Новорічна пальма• 29 мая 2024
Для съемной ок, им же надо где-то будет хранить вещи и не жаль если испортят, да
НЛОша• 29 мая 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Новое бюджетное в Икеа, ещё хуже по качеству, чем этот шкаф.
Сокодавка ще та• 29 мая 2024
Ні. Ця шафа прослужить ще багато років і місця у ній набагато більше, ніж в сучасних і дорожчих. Вона функціональна і підходить до загального стану квартири.
Вчителька з мікрорайону• 29 мая 2024
Ответ дляЮпитерная
Я теж так думаю
Бо не жалко якщо угроблять цей шкаф
Автор, зависит от ценрврй категории жилья. В целом, эта стенка подходит под интерьер квартиры. Ну и её можно расчленить как я вижу. Может подумайте разделить? И так будет свободнее в комнате.
Но покупать взамен что-то на 5к точно не стоит. Пустая трата денег, как по мне
Пьяная вишня• 29 мая 2024
Середню секцію з отими дурнуватими поличками викинула б. Інші частини цілком практичні.
руки_Крюги• 29 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Квартирантов сами справятся и порисуют и двери снимут,им чужого не жалко,народ сейчас злой,делает много пакостей
Ноу коммент• 29 мая 2024
Мені подобаються такі шафи. В мене також старий сервант. Але замінити реально нічим. Нічого сучасного не подобається. Ну це моя думка, нікому не нав´язую. Бо зараз полетять тапки
Раз одела не бу• 29 мая 2024
Ні, я зараз знімаю зі схожою, дуже вмістка, все ок.