Пожарник• 29 мая 2024
Ціна на електроенергію 4,8
Коли вони нажруться , це просто жах якийсь
Svetlana-7070• 29 мая 2024
Вже була боукраїночка, в її великому місті де всі будуються, купують недвіжку і їздять на іномарках, підвищення не буде ?
Зам. зав. Анонима• 29 мая 2024
Ответ дляМост_Устал
А это еще почти, страшно представить что еще примут чтоб точно Украина стала Европой 🙁.
Удалено администрацией...
Мост_Устал• 29 мая 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Удалено администрацией...
вкрации• 29 мая 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня за апрель 47 кВт. Я даже стирала несколько раз машинкой, холодильник работает.
У меня также, до 100, правда бойлер поломан, глажу редко, газ плита, а роутер и зарядка 3 телефонов тянет мало.
Їжак в панчохах• 29 мая 2024
Ответ дляШеллар
Він патріот і розумна людина. Третій рік грає дурника, щоб населення спокійно спало по ночам. Я вже промовчу про відкритті кордони, низьку комуналку і відсутність боргів європейським любим друзям.
І курс долара до зайчика 1:3
Носки на подтяжках• 29 мая 2024
Ответ дляДа будет так
А ми квартири продали, я писала. І самі собі господарі.
Можете в коробці, якщо вам зручно
Допоможіть знайти• 29 мая 2024
А ну, хто знає
Якщо замінити електрочайник на звичайний, та в ковшичку гріти їжу на газу замість мікрохвильовки, воно дешевше буде?
Ще можна викинути пилосос та мести віником, прати руцями, ходити в непрасованому - о, дивиться, одна економія, йопта
Ондатрова шуба• 29 мая 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Пидвищення буде але и зп поднимут в три раза!
Кукусикиииииии• 29 мая 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
у нас втроем в Киеве никогда не было таких гигантских цифр
и с болером в том числе. Плиты всегда электрические.
200 - это уже ого! Если вдруг редко встречалось. А так 140-150
Но я не фанат стирать каждый день и ПММ тоже не каждый день.
И только ночью - у нас двухзонный.
а 60-70 - это у свекров. Там газовая плита и нет бойлера. Да и чайник не электро. Только обычные электроприборы.
И только ночью - у нас двухзонный.
Нас пятеро взрослый, стирка каждый день. Плюс термопот, микроволновка,мультиварка каждый день. Электродуховка три раза в неделю минимум. Фен, утюжок каждое утро.
Не считая зарядок для телефонов, планшетов и т.д
Да будет так• 29 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Можете в коробці, якщо вам зручно
вам в вашій фантазії зручно, бо навіть дитина знає наскільки дорожче виходить будинок ніж квартира. троля більше кормити не буду. адью
Жена сантехника• 29 мая 2024
Ответ дляДа будет так
ми за вас раді, а в електро будинку як бути? а ми мало води використовуємо, то може вам мілйон за кубометр поставити?
а ми взагалі ні газ ні воду не використовуємо, все на електриці, давайте на все в 2 рази ціну поднімемо, щоб ті вумні що про економію мешкая в квартирі з газом, опаленням розповідають на собі свої економ поради відчули. Митися раз в тиждень, опалення виключати и ходити в шубах, а якщо не виключається- їсти через день наприклад.
Їжак в панчохах• 29 мая 2024
Ответ дляKusalochka
Пока в Украине не перевешают на соснах всех, кто хочет жить как в белопараше жить нормально мы не будем. Увы.
Тут треба вчасно зупинитися
’Поки в Україні не перевішають на соснах усіх, хто хоче жити’
Цього достатньо
вкрации• 29 мая 2024
Ответ дляМішечок щастя
Та ви що.?🤣 Квартира 22 кВ.м з газом? Молодець, візьміть пиріжок. А в мене будинок 120 кв.м на електриці, і родина, тому прати і готувати доводиться таки регулярно.
Ну то как то ж заработали на такий будинок, и вы ж не одна, одно на одно и выходит.
Да будет так• 29 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
А ну, хто знає
та все можна викинути і жити як в кам´яному віці
Кукусикиииииии• 29 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
А Вы тогда жили в эти 90-е? Неделями сидели на каше и картошке с поджаркой из лука и морковки. Мясо только ребенку. Окорочка или банка тушенки на дни рождения или праздники. Бутылка шампанского раз в год на Новый год, и то если удастся достать. Все выходные в чистом поле на картошке. Нарезали куски поля от работы. Привезут из миллионника в воскресенье утром в кузове грузовика, вечером везут домой. По дороге(30-40 км) раструсит так, что потом всю ночь качает. И целый день под палящим солнцем, спрятаться негде. Слава Богу до такой жизни еще далеко.
Что за ужас?? Вы откуда?
Я 77 г.р в 90-х уже достаточно взрослой была. Замуж вышла в 96 году. Таких ужасов как вы описали не было.
Амбасадор щастя• 29 мая 2024
Ответ дляSvetlana-7070
В її казковому місті, точно не буде
Носки на подтяжках• 29 мая 2024
Ответ дляДа будет так
А хто пише про дешево? Зараз основне вижити і більш менш в комфорті.
Для вас моє життя фантазії для мене реальність. З 2014 року ясно було, що потрібно якнайменше залежати від ресурсів держави але не всім ясно) як бачу
Країна мрій• 29 мая 2024
Ответ дляДа будет так
зовсім з´їхали з глузду, а як бути в електричному будинку? то просто знущання
К зиме будет по 8
Опять в октябре начнут отключать и цену на электричество поднимут .
Зам. зав. Анонима• 29 мая 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Что за ужас?? Вы откуда?
Я 74 года и а 95 вышла замуж
Тоже такой дикости не помню
Любят тут драматизма нагнать)
Тоже такой дикости не помню
Любят тут драматизма нагнать)
Носки на подтяжках• 29 мая 2024
Ответ дляЖена сантехника
Ще є твердопаливні котли які підключені до бойлерів і + гаряча вода, можна сказати безкоштовно так як окремо нагрівати не потрібно.
Їжак в панчохах• 29 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Дамы, у кого весь дом на свету - у вас не отдельный тариф? Я что-то такое раньше слышала.
Колись таке було
Років 8-10 мабуть тому
Країна мрій• 29 мая 2024
Ответ дляbibizyana
На свету? 🤣
Жена сантехника• 29 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
а мы хорошо жили в 90е, я ходила в частный сад, потом школу и куча детей там было, никто не голодал. Была свобода и при желании каждый мог зарабатывать. А сейчас клетка, экономика в жопе, еще какое-то время на старых запасах люди продержатся, а потом 90е будут как шикарные времена вспоминпть.
Да будет так• 29 мая 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
мова про те, що роблять усе, щоб не вижили, ви знаєте скільки людей живе у батоквартирних будинках?
Їжак в панчохах• 29 мая 2024
Ответ дляДа будет так
Старий анекдот))) дуже до теми підходить
Сидять чотири трунарі, бухають.
Перший каже: ’А давайте мертвих без трун ховати, менше матеріалу йтиме.’
Другий: ’Згоден! Тільки давайте тоді вже не горизонтально, а вертикально, менше місця займатиме.’
Третій: ’А ще можна ховати до пояса, тоді й пам´ятник не потрібний буде.’
Четвертий: ’А якщо вони ще й за руки візьмуться – класна огорожа вийде...
Чорний гумор, у сьогоденні
Сидять чотири трунарі, бухають.
Чорний гумор, у сьогоденні
Носки на подтяжках• 29 мая 2024
Ответ дляДа будет так
А коли ви останній раз відчували що про вас піклується держава?
Все самі і як виживати теж думати самим. Будуть платити, а інші варіанти?
Зам. зав. Анонима• 29 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Свободная демократическая страна, обнесенная забором с колючей проволокой 😂😂😂
В том-то и дело. Зато вон Кусалочка пугает Белорашкой) Да они тупо с нас ржут(и правильно делают) Докатились мы, конечно