А вот недавно• Изменено 30 мая 2024
Б/у коляска 2 в 1, чи нова?
Дівчата, які не так давно стали мамами - поділіться досвідом, яку краще брати коляску. Дитина має народитись аж в кінці листопада (так, я ще нічого не купую поки, просто придивляюсь по-трошки), тобто попереду уся зима(невідомо буде вона теплою чи холодною)+ можливі відключення світла і таскання коляски по сходах (або іноді буду можливо взагалі розглядати варіант не гуляти в якись певний день). Розглядала спочатку б/у, але деякі ціни на б/у в хорошому стані не дуже далеко втекли від цін на нові коляски(я розглядаю бюджетні, якщо щось. Наприклад, б/у 8500-10500, а нова 14-15000). Ще мене налякала мама, мовляв багато б/у роблять хімчистку, я вважаю, що це навпаки добре, але вона вважає, що там якась супер хіматура і пошкодить малюку. Дівчата, поділіться досвідом, будь ласка.
Куратор дебошей• 30 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
А що саме Вам не сподобалось в ’прогулці’. Не маневреність/важкість чи що? Я взагалі коляску не катала ніколи з дитиною, то я і не знаю, в чому може бути незручність.
Тяжёлая для прогулки +высота ,т.е ребёнок сам не будет слазит /залазит +мне просто внешний вид не нравился если ставить прогулочный блок . Может ещё причины были,уже не вспомню.
Брали прогулку и велик немного позже .
Не танцую- но пою• 30 мая 2024
Автор я за новую. У меня люлька была б/у, после одного ребенка (племянника), колеса в разные стороны, довольно убитая, хотя коляска дорогая. Прогулку взяла новую. Вот могу ее продать сейчас и написать, что почти не гуляли и сост идеал (хотя гуляем целыми днями), визуально она в отличном состоянии, если химчистку сделать, то в идеальном, но я уже виду нюансы (немного косит и тд)
Молчалка• 30 мая 2024
Берете хорошую теплую зимнюю люльку. Ее хватит до 6 месяцев. Если зимой у Вас нечищенные дорожки то шасси выбираете с максимально большими колесами. Но морально готовитесь в сильные заносы гулять на балконе.
В принципе, если в подъезде есть место на первом этаже или колясочная и нет света, то шасси можно оставлять(прицепить замком), а домой забирать только люльку с ребенком.
Теперь о прогулочном блоке. В 7-8 месяцев ребенок перестанет помещаться в люльку, а на прогулках может уже не спать, а активно все смотреть, потому ставим этот блок. Катаетесь, пока ребенок не начнет ходить и в принципе не спать на прогулках. Это на второе лето, скорее всего Тогда купите прогулку полегче. Может трость, а может книжку.
Очень хорошо иметь зимний чехол на прогулочный блок, дождевик и москитную сетку в комплекте, чтоб ничего не ерзало и сидело как влитое.
Проверяем, что в люльке и прогулочном блоке присутствуют регулируемые пятиточечные ремни безопасности.
У меня была Jane с автолюлькой и прогулочным блоком, дождевиком, сеткой, брала б/у 2 в 1 и осталась очень довольной. В люльке ребенка везли из роддома.)
А да. И в нормальных колясках весь текстиль снимается и без проблем стирается в машинке.
Забула що?• 30 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Ну от я так розумію, що краще в інстаграм-перекупів не купувати, а шукати в своєму місті, приїжджати і дивитись?+ наче деякі магазини продають б/у і туди можна потім здати її.
я на олх купила в своем городе
Молчалка• 31 мая 2024
Автор, если будете брать бу, то внимательно смотрите на рамы, нет ли там заново сваренным мест(особенно соединения)
Леді Душка• 31 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
А прогулянкові, то вони завжди незручні ті, що від 2 в 1? Дуже важкі, чи в чому причина незручності?
Чому незручні? Використовували саме один візочок 2в1 весь час, дуже зручно, колеса можна змінювати або поліуретанові поворотні, або великі надувні, багато положень спинки в прогулці, дитині комфортно було спати. Може, не найлегша, але по нашим дорогам їхала тихо та легко. До речі, знімали квартиру без ліфта, я без проблем заносила люльку з дитиною на 3 поверх, а потім шасі окремо.
Леді Душка• 31 мая 2024
Ответ дляAnnaOst
Можна я відповім, хоч питання в не мені. Погану важко вести мамі, особливо як дитина вже важча стає. І в поганій дитина не хоче сидіти, ниє щоб витягли. А враховуючи той факт що половина дітей в колясках сплять, то там має бути достатньо місця.
У мене дитині вже рік і 10 і вона досі спокійно їздить в колясці, буває засинає в ній. Але вже звичайно ноги тіліпаються)
А в чому проблема засинати дитині в прогулці, яка 2в1? Просто потрібно брати нормальної якості. Я навіть не задумувалась про інший візочок, дуже все зручно було продумано. І в різних положеннях, і капюшон повністю закривався на прогулці, і по розміру була сама вмістка, але при цьому дуже маневрена. Але це німецька Gesslein, схожа на Teutonia.
Білка в колесі• 31 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
У меня была довольно тяжелая польская коляска 2 в 1. Если люлька была отличная, очень вместительная (использовали с июня по февраль), большие колеса, амортизация, то прогулочный блок крайне неудобный.
Невгамовна Бу• 20 июня 2024
Я б радила просто люльку, без 2 в 1, нову. тому що прогулянковий блок в цих 2 в 1 то мега незручна штука, воно величезне, безтолкове, дитина вже в 1+ рік надворі не спить, візок треба тільки доїхати кудись. прогулянковий блок ми так і не використовували, зразу після люлькт перейшли на складану легку, довелося купувати в рік.