А вот недавно• Изменено 30 мая 2024
Б/у коляска 2 в 1, чи нова?
Дівчата, які не так давно стали мамами - поділіться досвідом, яку краще брати коляску. Дитина має народитись аж в кінці листопада (так, я ще нічого не купую поки, просто придивляюсь по-трошки), тобто попереду уся зима(невідомо буде вона теплою чи холодною)+ можливі відключення світла і таскання коляски по сходах (або іноді буду можливо взагалі розглядати варіант не гуляти в якись певний день). Розглядала спочатку б/у, але деякі ціни на б/у в хорошому стані не дуже далеко втекли від цін на нові коляски(я розглядаю бюджетні, якщо щось. Наприклад, б/у 8500-10500, а нова 14-15000). Ще мене налякала мама, мовляв багато б/у роблять хімчистку, я вважаю, що це навпаки добре, але вона вважає, що там якась супер хіматура і пошкодить малюку. Дівчата, поділіться досвідом, будь ласка.
Свекруховна• 30 мая 2024
Для чего химчистка,когда все прекрасно стирается в ручную и даже в машинке? И да, какую бы вы коляску не выбрали,всегда есть вероятность,что ваш ребенок ее не захочет)
Котики-муркотики• 30 мая 2024
Купила анекс, супер довольна, за 22 к. Катала только люльку, прогулку нет. Я не знаю, за 14-15 к наверное тоже есть хорошие
Женщинас• 30 мая 2024
Купила сайбекс балиос прогулку новую и к ней люльку Б/У. Вышло немного дешевле
Котики-муркотики• 30 мая 2024
Кстати, тоже не поняла зачем хим чистка, в моем случае блок прогулки новый, а люлька каталась 7 месяцев.. и что там в хим чистку не понимаю
А вот недавно
• 30 мая 2024
Ответ дляСвекруховна
Тобто? Маленька дитина ж і говорити ще не вміє. 1ші місяці вона ж просто лежить, я і не знатиму, що їй щось не подобатиметься. Та і їй напевно все одно, куди її кладуть, головне, щоб тепло було і безпечно.
Котики-муркотики• 30 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
О, то у вас первый ребенок))))
А вот недавно
• 30 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
О, то у вас первый ребенок))))
так) тому я нічого в цьому не розумію і створила тему тут)
В гости звали?• 30 мая 2024
Нам подарували візочок, користувалися 8 місяців і перешли у прогулку, але іншу, там де 2:1 вони важкі і незручні, купили легеньку прогулку
Котики-муркотики• 30 мая 2024
Возможно ваше дитя будет ором кричать про малейшей попытке вашей положить в кроватку)
Свекруховна• 30 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
вона вміє видавити з своїх батьків все, що їй потрібно. І якщо не хоче у коляску або краватку, то буде волати
Забула що?• 30 мая 2024
я покупала бу отлично....химчистку делают в очень редких случаях-люди экономят
Котики-муркотики• 30 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
У меня 2 детки, первая не спала нигде кроме катания в коляске, а вторая - надо было сильно постараться чтоб она там хоть 10
Мин проехала, а так на руках была
А вот недавно
• 30 мая 2024
Я собі приглядала бюджетну Carello Epica (якщо нову). Вона легка порівняно, то я розраховувала, що буду і прогулянковий возик використовувати + колеса на самі великі. Чи все одно незручно буде?
ЯблокоРаздора• 30 мая 2024
Люлька нужна на пару месяцев, она громоздкая, а уже прогулочная должна быть новой. Она надолго, спинка откидывается, можно лежа ребёнка возить. Ноябрь-декабрь,январь-февраль в люльке, а там можно в прогулку ложить.
Забула що?• 30 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Мин проехала, а так на руках была
так приручили
А вот недавно
• 30 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Мин проехала, а так на руках была
я і не думала, що таке буває
Чую, що мене багато сюрпризів чекає
Білка в колесі• 30 мая 2024
Первой коляской должна быть удобная люлька, ее можно брать бу. Запачкать там особо нечем за пару месяцев, во всяком случае что я покупала у людей как новую после 6 месяцев использования, что продала ее потом в состоянии новой. А вот прогулкой вы будете пользоваться лет до трех, поэтому лучше брать новую.
А вот недавно
• 30 мая 2024
Ответ дляБілка в колесі
А прогулянкові, то вони завжди незручні ті, що від 2 в 1? Дуже важкі, чи в чому причина незручності?
ГороховаЯ• 30 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Я народила в листопаді, зараз сину півроку. Відїздив з початку зими у люльці до травня, тепер прогулянковий блок. Але незручно потрібна полегшена.
Я брала бу Тутіс Уно. Все чудово, особливо зручна зимою. Стан чудовий її
Я думаю тут питання в дороге чи не дороге брати, а не нове чи б.у. Якщо цвнаЯ купувала нову два в одному, але не дорогу. І от доки була люлька, було ок, а як переставила прогулянковий блок, то зразу відчула що коляска з недорогих. І купила в 8 місяців дитини дорогу б.у. прогулянку. То я б може брала недорогу люльку, все одну нову чи б.у. і дорогу прогулянку, краще б.у, але хорошу +але дивіться на стан, щоб не впарили вам із серії ’після трьох дітей’). Бо мене всі відмовляли від два в одному, я не послухала і дарма
Кашпо• 30 мая 2024
Ответ дляА вот недавно
Ахаха
У вас багато відкриттів попереду
Куратор дебошей• 30 мая 2024
Люлька можно и б.у ,а прогулка желательно новая . Ни я ,ни кто из знакомых не использовал прогулочный блок от 2 в 1 .
А вот недавно
• 30 мая 2024
Ответ дляAnnaOst
Ну от я так розумію, що краще в інстаграм-перекупів не купувати, а шукати в своєму місті, приїжджати і дивитись?+ наче деякі магазини продають б/у і туди можна потім здати її.
А вот недавно
• 30 мая 2024
Ответ дляКуратор дебошей
А що саме Вам не сподобалось в ’прогулці’. Не маневреність/важкість чи що? Я взагалі коляску не катала ніколи з дитиною, то я і не знаю, в чому може бути незручність.
Ответ дляА вот недавно
Так щоб в інтернеті купити то ризик звичайно. Ну або шукайте щоб у людей а не перекурів і показали вам чек на покупку з датою, щоб ви знали що ви друга будете її юзати. І подумайте про ідею окремо люлька окремо прогулянка, бо я від цієї ідеї свого часу відмахнулася, а зря
Дама с заначкой• 30 мая 2024
Я купила польську і її відкатала супер задоволена тільки в мене з бежевим верхом, теж три роки тому як ви вибирала вибирала а прсото прийшла в магазин і спробувала і підняти а вона всього 10 кг вона легенька) і ще в ній. Упер було що в ній малюк сидів як проти руху так і за ) є прогулянку зараз ктаем ель каміо Динамік задоволена, розкладається до максимально лежачого в прогулянці
А вот недавно
• 30 мая 2024
Ответ дляAnnaOst
А що саме Вам не підійшло в прогулці від 2 в 1(просто хочу знати для себе, бо досвіду нема)? І яку Ви потім на заміну купили?
Ответ дляА вот недавно
Можна я відповім, хоч питання в не мені. Погану важко вести мамі, особливо як дитина вже важча стає. І в поганій дитина не хоче сидіти, ниє щоб витягли. А враховуючи той факт що половина дітей в колясках сплять, то там має бути достатньо місця.
У мене дитині вже рік і 10 і вона досі спокійно їздить в колясці, буває засинає в ній. Але вже звичайно ноги тіліпаються)