ЛеньГуглить_правда• 31 мая 2024
Сонячні панелі, для квартири, хтось ставив, в скільки обійшлося?
Бачила на будинках люди встановлюють на балконі. В мене квартира вся на сонячну сторону, два балкони є. Цікаво хтось ставив? Скільки коштує і чи вистачає на всю техніку?!
No problems• 31 мая 2024
Автор, ну проста ж математика. Відкриваєте Гугл,шукаєте панелі,дивитись розміри і потужність, вартість панелі. Ну і рахуєте скільки панелей якої потужності можно розмістити на вашому балконі. Зазвичай 1 панель то 100 Вт. Є більш потужні на 200 та 300 Вт. Але більшість таки на 100. Ну і порахуйте. Ми ж не знаємо, яка у вас потреба. Якщо лампочки - роутер, то мабудь вистачить. А якщо чайник/ праска/ бойлер - ну то ні.
Ну і треба ж акумулятор/ зарядну станцію/ тощо, якщо вам цю електрику треба ’ збирати’, а не використовувати поки сонце є
В танке• 31 мая 2024
На балконах видеть не приходилось. Панель 2400x1400 дает приблизительно 600Вт в идеальных условиях. Считайте сколько панелей поместится
Якось так і живу• 31 мая 2024
Ответ дляВ танке
одна
В танке• 31 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
сколько стоят панели не знаю. но нужен еще инвертор. вот он стоит много.
еще контроллер заряда, и аккумуляторы (они дорогие тоже)
Миллениалка• 31 мая 2024
Ответ дляВ танке
короче, в квартире, с маленькой площадью под панели это дорого и не выгодно. но это только мое мнение
В танке• 31 мая 2024
Ответ дляМиллениалка
Если выхода другого нет, то о выгоде говорить нельзя, на освещение хватит и зарядить мобилку. Но пока хоть периодически есть электроэнергия, то надежней зарядная станция
Миллениалка• 31 мая 2024
Ответ дляВ танке
так это нужно минимум 2-3 тыс долларов. их так легко достать и заплатить за панели?
ЛеньГуглить_правда
• 31 мая 2024
Ответ для7_кг_рыбы
У меня свет по квартире от солнца. Пять тысяч гривен за все
Це як?
75В• 31 мая 2024
Зайдіть на сторінку фб до «Ремонт Петрович» і знайдіть пост про сонячні батареї, там він детально все пояснює
Баба_Воля• 31 мая 2024
Ответ дляNo problems
Немає ніякої більшості на 100 Вт. Є панелі і не 500 Вт, і на 500 с чимось, майже 600.
Баба_Воля• 31 мая 2024
У нас будинок. Дві панелі по 500 Вт, зараз їх вистачає на все в будинку. Звісно, якщо одночасно чайник і праску не вмикати.