Метелик• 31 мая 2024
Порадьте із свого досвіду відпарювач недорогий
Дивлюсь ось на ці. Чи дійсно вони виконують свою функцію?
Потрібен для заміни праски, для глажки футболок, рубашок, брюк.
интайм_не_предлагать• 31 мая 2024
Отпариватель утюг не заменит.
У меня отпариватель только для штор и платьев.
Футболку вы будете им полчаса вазюкать чтоб погладить.
Метелик
• 31 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Отпариватель утюг не заменит.
Якщо футболку не гладить, то сорочку тоді взагалі нереально?
Навіть праскою сорочку важко мені вигладити
Метелик
• 31 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Отпариватель утюг не заменит.
Яка у вас модель девайса?
интайм_не_предлагать• 31 мая 2024
Ответ дляМетелик
Я даже не пробовала рубашки. Поэтому не могу сказать.
Два-три тижні і фсьо• 31 мая 2024
Ответ дляМетелик
Спробуйте «рідку» праску. Швидко і недорого.
Метелик
• 31 мая 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Що це? Не чула такого
Непогодка• 31 мая 2024
Филипс отличный. Сяоми хрень. Филипс отпаривает все. Кроме носков и трусов.
Два-три тижні і фсьо• 31 мая 2024
Ответ дляМетелик
Що це? Не чула такого
Спрей. Ціни різні, від 150 до 400 грн. Попшикали, розгладили руками і готово. У мене такий.
интайм_не_предлагать• 31 мая 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Прикольно. Надо попробовать
Дверной_Проем• 31 мая 2024
Ответ дляМетелик
Гладить футболки прекрасно, і навіть швидше, ніж звичайна праска. В мене взагалі якийсь ноунейм, не популярна марка, а все гладить добре
Ane4ka-9cee• 31 мая 2024
В мене взагалі недорогий, праскою тепер майже не користуюсь. Футболки, штани, та майже все чудово відпарює.
Кошка Мурка• 31 мая 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
У мене такий в магазині, справляється на ура. Футболки, штани, фліски, куртки. Професійний поки що й не планую, такого вистачає.
Два-три тижні і фсьо• 31 мая 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Прикольно. Надо попробовать
Класна штука. Особливо для літа, коли ну взагалі не хочеться додаткового джерела тепла)
Глаголиця• 31 мая 2024
У мене філіпс, але не такий як на фото - прекрасний, у всі відрядження беру, відпарює навіть льняні піджаки
Метелик
• 31 мая 2024
Ответ дляНепогодка
Дякую. Яка у вас модель?
Метелик
• 31 мая 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Хто має алергію, краще мабуть не пробувати.
Метелик
• 31 мая 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Дякую. Супер взагалі
Черговий по кухні• 31 мая 2024
Этот дешевый у меня. Купила, когда начала одеждой торговать в интернете. Приходится отпаривать для фото. Даже не помню, где у меня утюг лежит уже года четыре))
Винник• 31 мая 2024
При виборі відпарювача звертайте увагу на силу подачі пару, вони є 20, 25, 28 , в парових системах більше. Чим більше тим краще відпарює . В мене відпарювач років 5, праскою за цей час користувалась двічі.
Метелик
• 31 мая 2024
Ответ дляВинник
Дякую