ОбережнаЯ• 31 мая 2024

Імʼя Василина. Як вам?

Результат:
вже голосів: 68
26 (38.24%) Фігня
23 (33.82%) Нормально
19 (27.94%) Клас
Муууумие• 31 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А сокращённо Вася?
Можна взагалі називати лише повним, а можна придумати скорочення і не тільки Вася

Кривая спроса• 31 мая 2024
Ну це для любителів чоловічих імен як Євгенія, Богданна, Михайлина, Стефанія, Євгенія. Головне щоб батькам подобалось.
автор ОбережнаЯ • 31 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну тоді називайте. А я знаю двох Васьок, вони в дитинстві страждали і зараз.
Страждали бо ви так вирішили?
автор ОбережнаЯ • 31 мая 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А сокращённо Вася?
Да
Добра, коли сита!• 31 мая 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Страждали бо ви так вирішили?
Чому я. Вони самі говорять, що батьки дали їм найгірші імена.