Неробименінерви• 31 мая 2024

Чи вживаєте ви хлібобулочні продукти?

Істеріомама• 31 мая 2024
Да, мне нравятся.

Малая еще та• 31 мая 2024
Конечно.
Качка в тапцях• 31 мая 2024
Топчу как не в себя)
ЛісАпетная• 31 мая 2024
Ні. Для своїх печу багато різного, сама не їм вже 10 років
пАлАвинкА• 31 мая 2024
обожаю
Єдина Країна• 31 мая 2024
Нет
автор Неробименінерви • 31 мая 2024
Якщо у вас хвора щитовидна залоза

Котогосподиня• 31 мая 2024
Так. А що при хворій щитовидці не можна хліб?
Я погнала• 31 мая 2024
Ответ дляНеробименінерви
Якщо у вас хвора щитовидна залоза
Ви хотіли сказати, якщо АІТ?) Ні, не вживаю вже рік.
Показушница• 31 мая 2024
Ми зараз з дітьми одні вдома, то нам на трьох вистачає 1 хліб на тиждень. Вони ще їдять іноді інше булки, пироги, пиріжки. Я більше нічого з борошна не їм.
Перловая Кашка• 31 мая 2024
С дрожжами нет
Маю сечі• 31 мая 2024
Деколи печу корисні десерти для себе. Рідко
Подтяжка• 31 мая 2024
Після переїзду за кордон не вживаю. Мене від хліба вздуває як шар, живіт наче вагітний. Перестала їсти і все стало в норму. Я не знаю з чого вони печуть, але це кошмар.
ПесиКот• 31 мая 2024
Да. Люблю булочки
Закуйовджена життям• 31 мая 2024
Да. И хлеб ем и круассаны и выпечку. Просто ем понемногу, не увлекаясь.
Закуйовджена життям• 31 мая 2024
Ответ дляКотогосподиня
Можно конечно. У меня гипотериоз и АИТ. Без проблем ем хлебобулочные изделия и прекрасно себя чуствую. Кстати, ни один эндокринолог мне пока не говорил, что хлеб нельзя есть при проблемах с щитовидкой. Это походу чьи - то фантазии )))
Парасюха• 31 мая 2024
Угу) но и ем много овощей, фруктов. Может хоть как-то компенсирует) я ем мучное или шоколад не каждый день, но хочу совсем не есть.