Боневтікла• 01 июня 2024
В апартаментах кондиціонер з пліснявою. Я маю право вимагати його почистити?
Довелося спати в духоті, бо увімкнути не наважилася. Кому одразу писати господарю чи в службу підтримки. Бо господар апартаментів проігнорував мою скаргу, стосовно всього 3 рушників ( 2 банних і одне для рук) на 2 дорослі людини. Сумніваюся , що відреагує якось. Орендували на місяць. Бронювала аірбнб.
Чижик Пижик• 01 июня 2024
Треба в підтримку телефонувати або писати. І обовʼязково відгук з фото по закінченні терміну оренди написати
Лама_мама• 01 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
проще самой протереть
Так воно ж мабуть все там і всередині плісняве
Звезда в шоке• 01 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
конструкцию видели?
его физически не разобрать
Лама_мама• 01 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
конструкцию видели?
его физически не разобрать
Ну то я про те і пишу , як його помить? Самому?
Боневтікла
• 01 июня 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
конструкцию видели?
его физически не разобрать
Жах! Блін і що мені тепер робити☹️ Написала господарю, як я і думала, ігнор
Показушница• 01 июня 2024
Если стоимость жилья небольшая , то думаю никто вам его чистить не будет
Боневтікла
• 02 июня 2024
Ответ дляНамакушка
Тикайте.
Легко сказати( Квартира оплачена майже на місяць. Ніхто кошти не поверне