Джага-джага• 01 июня 2024
Порадьте засіб для білої підошви кросівок.
Дістала минулорічні кросівки Puma, а в них підошва збоку трохи жовта, я хочу ще їх носити, але ця жовтизна псує їх вигляд, може хто що порадить, колись траплялася реклама засобів, але я забула вже.
Летчица• 01 июня 2024
Ответ дляНебоброїдка
Вода и зубная щетка
И зубная паста, серьёзно.
Я чистила содой с хоз. мылом или каплей любого моющего.
Області пітьми• 01 июня 2024
Автор мне не помогли ни мыло ни зубная паста
Я купила в Еве -белая краска для подошвы, то неплохо позакрашивало желтизну
Свекруня• 01 июня 2024
Якщо не відмивається звичайним милом або будь яким засобом та щіткою, то є фарбники для білої підошви та шкіри. Ми пробували такий, гарно фарбує. Єдине, що не пофарбували і ціле літо носите, а періодично потрібно підфарбовувати, десь раз на 3 тижні
Джага-джага
• 01 июня 2024
Ответ дляСвекруня
Дякую, ціна нормальна , можна спробувати.
ПочтальЁнша• 01 июня 2024
Замовте піну inclean для чистки взуття, не тільки підошви. Відмінний засіб, не потрібно змивати, натуральний склад. Взуття як нове після нього.