Як краще рахувати дефіцит калорій? Різні калькулятори по різному рахують - від 1000 до 1900
Можливо хтось може допомогти, 168 см, 65 кг, 25 років
Буду вдячна!
Радикальная• 01 июня 2024
От активности зависит. Я бы пробовала начать с 1500 и понаблюдать месяц. Если вес стоит, то снижать. Если падает слишком быстро - повышать.
Ответ дляБроніки для Моніки
Какая у вас активность?)
Не велика, намагаюсь ходити в день 6-8км і все
Броніки для Моніки• 01 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Посчитайте сколько калорий едите сейчас и отнимите 400, это ваша калорийность для похудения.
Ответ дляБарабасиха
На 1200 всегда худкю
Не хочу худнути на дуже маленькій і шкидко, бо потім не буду так харчуватися постійно:(
Ответ дляБроніки для Моніки
Те, як я наїла ці 65 це жах, торти, піци, хінкалі та батончики, то вже і рахувати вийде так, що -400 не допоможе
Броніки для Моніки• 01 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Ну садитесь тогда на голодовку, что бы быстрее сорваться.))
А если я ем на 1800 калорий, и занимаюсь на 500, мне нужно есть больше на 500 или независимо от тренировки ем на 1800?
Вот Она Я• 01 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Вы и на 1800 вряд ли худеть будете.
Ответ дляВот Она Я
Вы и на 1800 вряд ли худеть будете.
Ну цифри це орієнтовно, питання в самій суті рахування
Папобус• 01 июня 2024
Ответ дляKarinka3445
Із активності я взяла 10 000 кроків щодня(це приблизно і є 6 км)
Ні кардіо, ні силових.
Ось такий результат.
До речі, приблизно як я і думала.
Нормально. Голодною Ви не будете. Тим паче що зараз літо і раціон скласти найлегше,як на мене
Ні кардіо, ні силових.
Ось такий результат.
До речі, приблизно як я і думала.
Ответ дляПапобус
Ні кардіо, ні силових.
Ось такий результат.
До речі, приблизно як я і думала.
Ні кардіо, ні силових.
Ось такий результат.
До речі, приблизно як я і думала.
Дуже вдячна вам!