Маргарита и Мастер• 01 июня 2024

Сусідка забрала їжу у моєї собаки

Сусідка прийшла в гості, а ми живемо в частому будинку один навпроти одного.
"Весела жіночка" від якої хочеться забігти, змінити місце проживання.
Поки я купалася мати вийшла на поріг з нею попити каву. Винесли собаці сардельки, які самі йому готували, вона знає що купуємо собаці м´ясо, з якого готуємо для нього ласощі.
Вони були заморожені, лежали в мисці, собачка не велика Джек Рассел (той самий пес з маски/пес Патрон, хто не зрозумів яка порода, яких +- розмірів)
Собака сусідку знає, реагує адекватно.
З усією повагою до свого пса, я собі не дозволяю забрати те що дала йому, можу забрати тільки тоді коли він їсть те що знайшов сам, на прогулянці або десь ще щоб не дай бог не травонувся.
Так от. Лежать ці сарделі в мисці, розмерзаються, собака оберігає їх, як по праву своє. Я якось не подумала в цей момент, ну сардельки і сардельки.
Каже сусідка:- я ось купила, принесла, а він їх чомусь не їсть.
Я відповіла що скоріш за все наївся і не хоче. (Не знала що мати наготувала їх вчора і вкинула в морозильник щоб не стухли)
Вона відповіла що забере тоді їх коту своєму.
Думаю- якщо ти принесла ну забирай.
Після того як вона нахально його придавила до землі і я зробила за цю дію зауваження, вона забрала сардельки і звалила зі швидкістю (вибачте) проносу.
Зайшовши в хату мимо слів кажу- треба наготувати собаці сардельки бо завтра буду на роботі, а він буде їсти тільки сухий корм.
Мати відкривши очі на пів лиця каже- вони наготовані і 2 он в нього лежать.
Вияснилося що вона нагло збрехала на нашій території що то принесла вона, і то наша їжа для собаки, нами наготована ще й по суті принизила мого улюбленця в його ж дворі.
Сказати на пряму? Вийде якесь посміховисько за шматок м´яса, думаємо перестати спілкуватися загалом, але людина дуже нагла що й сама може зайти в двір, нажаль знає, як відкривати двері.
Тётушка Лошадь• 01 июня 2024
Нифига не поняла
Милота• 01 июня 2024
А с вами веесело
Любовь Калистратовна• 01 июня 2024
Поставьте замок на калитку и не морочьте голову
ОбережнаЯ• 01 июня 2024
Скажіть їй прямо зараз, що собака , мабудь таки трохи з´їла тої сардельки і ригає дуже, отруєння. Поставити замки, і замикати ворота.
Крошечка-хаврошечка• 01 июня 2024
Соседка бежит с сардельками))
ЯяяКакаджамбо• 01 июня 2024
Звоните ей, и говорите - Оксана, не приходь до нас більше, ми крадіїв їжі нашої собаки не любимо. Все.
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Нифига не поняла
Ну сусідка забрала жрачку у моєї тварини, для свого, яку ми йому готуємо. Сарделі з м´яса. Сказавши що ’вона їх принесла’ а я в той день була на роботі коли їх мати приготувала і закинула в морозильник.
ОбережнаЯ• 01 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Нифига не поняла
Не заморочуйтесь))) у стрічці є теми іншого рівня, полегше.
Неместная Я• 01 июня 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
нам. дурдом. кто кому принес сардельки и потом забрал, но на самом деле не приносил
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Соседка бежит с сардельками))
Це капець😅 так і було
Зоркая Зорро• 01 июня 2024
Было бы смешно, если б не было так грустно))
Я бы на этой ноте закончила всякое общение. Этот человек вам и соврет и обворует,не моргнув глазом. Ничего хорошего этот человек вам не сделает.
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
🥲 саме прикре що мати звуть Оксана а сусідку цю Світлана. Звонили- трубку не бере😅 Боже сподіваюсь вона їх собі не буде варити
Тётушка Лошадь• 01 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ну? А мама ваша, простите, слепая и дурная? Сардели те выглядят явно не как из магазина
Цвіпканя• 01 июня 2024
Тему у ТОП.

Автор, звіть сусідку у тему
Неместная Я• 01 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
не сходится. если вы сами готовите сардельки из мяса для своей собаки, с чего бы вам брать у соседки не понятно что
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ дляМилота
А с вами веесело
Дуже😅
тянитолкайка• 01 июня 2024
Бедный пёс, ему нельзя сардельки
ОбережнаЯ• 01 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Тему у ТОП.

Автор, звіть сусідку у тему
Та ви що?))) Вона догризає сарделі вже, не піде нікуди, поки не доїсть.
Зоркая Зорро• 01 июня 2024
Да, кстати,звоните и говорите что готовите собаке отдельно так как там,проносное, против глистов,ну и ещё что-то придумайте)))
ОбережнаЯ• 01 июня 2024
Ответ длятянитолкайка
Бедный пёс, ему нельзя сардельки
Ну трохи напряжіться, що б прочитати. Там не важко.
Zelenkа• 01 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Нифига не поняла
Сусідка вкрала у собаки сардельки 2 штуки, принизивши тварину. Тепер кіт сусідки буде їсти крадене.
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Тему у ТОП.

Автор, звіть сусідку у тему
Сусідці 55, якщо вона це побачить, Боже, я буду мамою щасливою людиною😅 може совість прокинеться
Цвіпканя• 01 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Нифига не поняла
Сусідка взяла сардельки з собачої миски собаки автора
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
Наша собака їсть корм, і сардельки може, і смаколики, її кота підкармлювали, та і Джек їх знає давно, тому впевнені що вона б його не травонула, тому і довірилася я в цій ситуації
Zelenkа• 01 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Це капець😅 так і було
Тут справа не в сардельках, а в безцеремонності сусідки. Завтра вона зайде до вас в садок нарвати малини, а потім ще щось. Ставте засув на хвіртку.
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ длятянитолкайка
Бедный пёс, ему нельзя сардельки
Ми самі їх готуємо:] фарш без солі, без приправ, з сердечками та морквою трошки перекрутили і в пакетики. Заморозили~
Цвіпканя• 01 июня 2024
Ответ дляZelenkа
Немає у сусідки ніякого кота.
Сусідка нахабно зжерла сардельки... і кота
Светка-пипетка• 01 июня 2024
А сарделька шо каже?
Тётушка Лошадь• 01 июня 2024
Ответ дляЦвіпканя
Та это понятно. Как можно было это все провернуть мне не понятно.
Т.е.мать автора делала лично те сарделтки, лично положила в миску размораживать. И тут соседка ей говорит, что это она какого то фига принесла те сардельки)
Как????? Что в этот момент делает мать автора?
автор Маргарита и Мастер • 01 июня 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Походу так і треба😅