Пирожкиня• 01 июня 2024
Як дістати тітку, яка налаштовує матір проти мене
Я вже тут писала не однаразово, тітка наговорює матері на мене, обсирає, а мати слухає і погоджуються
Мамі 73 роки свого розуму вже не має, говорить тільки тіткиними словами. Я ту тітку просила, розмовляла, а вона реготала і посилала
Дівчата порекомендували дістати її в переписці, писати про проблеми мами. Все вона мене вже заблокувала, верещала що я її дістала
Що ще придумати. Як її здихатися
Пирожкиня
• 01 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
На хер она Вам вообще нужна?
Я мать не выдерживаю
Выбрось рыбу вдруг она тебе что-то подмешала и мать выбросила
Ширли-Мырли• 02 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
На хер она Вам вообще нужна?
Потому что наследство автора хочет отжать )
Виннипуховна• 02 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Я мать не выдерживаю
Обьясните матери,что не будете ездить,если она себя так будет вести.
Пирожкиня
• 02 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Автор,дело в наследстве?
На маме есть недвижимость, я за такое не думала
Пирожкиня
• 02 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ну и не едь.
Она уже бурду ест, суп неделю с содой
Дона Ко Ко• 02 июня 2024
Забийте на неї та на те що матір спілкується її словами.
Не звертайте на них уваги. Займіться тим, що дійсно важливо.
В мами вже спокійно може бути деменція. Тітка, якщо приблизно такого ж віку то все зрозуміло. Зрозумійте, що вони вже трохи не в своєму розумі, тому до них потрібна особлива повага та відношення.
Постарайтесь скоротити спілкування на мінімум.
Коротше кажучи - займіться своїм життям.
Успіхів!
Виннипуховна• 02 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Так спросите тётку в лоб ’с какой целью она гавно льет?Ей не перепадет все равно ничего’ Может попустит
Астановитесь• 02 июня 2024
Ответ дляПирожкиня
Ну и не едь.
Она уже бурду ест, суп неделю с содой
может у нее деменция уже, тогда надо забирать
Куплю орехи• 02 июня 2024
Моя тітка була це справжнє зло- брехлива, заздрісна. Як я Рада що її вже немає. Краще їх не мати.