Свій варік• 02 июня 2024
Дівчата хелп, хочемо з донькою в Рим на вікенд
В цьому місяці . Не можу розібратися з білетами , туди дешеві знайшла а звідти не можу знайти дешеві, то дати не підходять то ще щось.
Шукати на ківі ком так?
Леопардові панчохи• 02 июня 2024
Сквйсканер. Но такое вполне очень часто бывает. Туда дёшево, а оттуда)
Про які дешеві назад йде мова? Так часто буває, зазвичай початок тижня квитки дешевші, тож якщо ви їдете на декілька днів, то тільки в один бік буде дешево
Спробуйте ще змінити аеропорт вильоту, наприклад Неаполь, автобусом там десь під 3 години, а квиток на автобус можна за копійки знайти
І аеропорт в Неаполі в межах міста, там міський транспорт (не так я в римі, хоча той бус зручніше)
Свій варік
• 02 июня 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Але все одно дешевше ніж на бусі 😅
Кумедна• 02 июня 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вход бысплатный, выход платный
Love_Love_Love_• 02 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Я бы тур взяла автобусный. Мне кажется,так дешевле
Ужас🙈
Астановитесь• 02 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ужас🙈
Мы в Украине, нам до аэропорта уже целая история доехать
Свій варік
• 02 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Нам пару часов до Сучавы, не долго
Ацетилсалициловая кислота• 02 июня 2024
В минулому році взяла дешеві квитки до Риму і назад з Венеції. Переїзд з Риму у Венецію потягом. Ще 1.5 дня в Венеції погуляли (але це додаткові ночівлі). + коли після купівлі дешевих квитків я подивилась на вартість житла в Римі, то зрозуміла, що дешево все одно не вийде))
Неробименінерви• 02 июня 2024
На скайсканер вибирайте звідки - Рим, куди -усюди, місяць - червень. І вибирайте що вам підійде по ціні, і по датам. Недорого з Риму в Чехію, Словаччину, Угорщину, Польщу ( якщо вам дати підійдуть) Дорожче в Румунію.
Свій варік
• 02 июня 2024
Ответ дляНеробименінерви
Так…я бачу ,
нам з Сучави у Рим
І так назад )))
нам з Сучави у Рим
І так назад )))
Неробименінерви• 02 июня 2024
Ответ дляСвій варік
Так…я бачу ,
нам з Сучави у Рим
І так назад )))
нам з Сучави у Рим
І так назад )))
Ну вам же не обовʼязково назад саме в Сучаву повертатися, хоч я так розумію вам найближче до неї. Але ж є і інші варіанти, і країни через які повертатися додому.