Даксо• 02 июня 2024

❗❗❗Свет. Вся правда

Про енергетику. За останні 2 місяці росія знищила 8ГВт нашої генерації (для розуміння це обсяг генерації невеликої країни Європи або майже півтора ЗАЕС). Сьогодні вночі, як видно з новин, знищено ще десь 1 ГВт. Повне відновлення такого обсягу генерації може зайняти десяток років.

Контрольовані нами АЕС виробляють ~7,8ГВт (коли не в ремонті). Імпорт з ЄС - 1,7 ГВт, можна постаратись збільшити до 2,3ГВт max

Тим часом зараз у ввечері нам треба 11ГВт, а взимку - всі 18ГВт. Частково рятують сонячні/вітрові ЕС, але їх генерація непостійна + СЕС теж обстрілюють

Можете порахувати дефіцит. Це не пост щоб нагнати паніку, це пост щоб почати здорові роздуми як ми будем переживати зиму. Я вважаю, що робота уряду та місцевої влади в цьому плані не ок. Хотілося б бачити систематичне пояснення для людей що нас чекає, бо зараз розуміння нема.
Anastasiya-f052• 02 июня 2024
Ответ дляIshoy
Вся правда в том, что украинцев хотят оставить без э/э. И этого хочет не только внешний враг, но и внутренний. И это простое предположение замечательно обьясняет все просходящее
Такими темпами таки будем зимой вообще без ее в принципе.

Anastasiya-f052• 02 июня 2024
Ответ дляСвітланкаОК
О, конспірологія полізла.
А навіщо залишати українців без е/е?
Як для чого, звісно щоб винищити побільше.
Sanechko• 02 июня 2024
Ага
Аби оправдати підвищеннятарифів
В Україні 4 АЕС.всі надійно захищені .Не Чорнобиль.
Просто на нас наживаються
Fora74• 02 июня 2024
Ответ дляШеллар
На пику дикого виділили 11 лямів долларів. Питання скільки сонячних батарей на ці гроші можна було встановити?
Але ніц, пінгвіни понад усе! Цицьки коханкам теж!
Относительно пингвинов тоже прочитала и поднапряглась сначала, а потом вспомнила что пингвинами-то вы называете станцию Вернадского которая находится в Антарктиде. Да, конечно, может она не важна. Но это как борьба за космос -можно конечно её сдать и больше вообще там ни разу не появиться, потому что больше нас туда не пустят, а если нет - то её надо удержать и это стоит денег. Ограниченный штат : им там надо сидеть в морозы и делать свою работу. Понятно что не на часі,но когда-то эта война закончится и присутствие Украины в Арктике будет важно
Манула• 02 июня 2024
💡❗️Наступного тижня ситуація в енергосистемі України буде складнішою, ніж в останні дні травня.

Про це в ефірі «Суспільного» сказав голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.
За його словами, така ситуація спричинена трьома факторами. Це – виведення у плановий ремонт двох блоків атомних електростанцій, наслідки обстрілів об’єктів енергетики 31 травня і 1 червня, а також прогнозоване зростання споживання електроенергії через підвищення температури та використання кондиціонерів.
«Дефіцит, якого ми були позбавлені протягом кількох днів на цьому тижні, повернеться. І повернеться в досить серйозному обсязі. Він не може фізично бути перекритий імпортом електроенергії з Європи. Тому із завтрашнього дня протягом всієї доби очікуються планові графіки відключень», - зазначив Володимир Кудрицький.
@smolii_ukraine
Anastasiya-f052• 02 июня 2024
Ответ дляFora74
Да давно уже пора было закрыть ту станцию. На х.. она не сдалась в военное время!! А те деньги на нужды армии должны идти.
Anastasiya-f052• 02 июня 2024
Ответ дляМанула

@smolii_ukraine
С ужасом думаю как же пережить зиму . Тогда вообще жопа будет полная. Хуже чем когда либо раньше.

Vika-N• 02 июня 2024
Ответ длязавитушка
Ситуація звичайно погана, але -хто ця Олеся і звідки ці цифри?
Та навіть без Олесі все чітко і ясно зрозуміло. Зрозуміло, що зимою в нас буде повний блекаут і так як ми сиділи в темряві зимою 22-23 року ми ще будемо згадувати, як не самий гірший варіант. Хоч би ще були газ й вода.
Рая Ивановна• 02 июня 2024
Почему они не строят подземные электростанции? Ремонтируют наземные
SantaMonika• 02 июня 2024
Ответ дляPrervana
Вы уверены, что я это должна знать? Ну или хотеть узнать? Но я могу на досуге попробовать через знакомых аналитиков добыть вам его рабочий телефон. Вы ему позвоните в рабочее время, скажете что от Иван Иваныча и Ольги Владимировны, ну и спросите, кто там в Болгарии что ему продал.
Ой, вона подзвонить
Вчора зайшла в мою тему про пожежників
Нет доверия
Вимагала довести доверіє
Бо свіжа реєстрація
Я пояснила, що блок був, старий аккаунт всьо, тут 6 років
Ні, чому як, пиши свої дані в лічку
Адвоката вже свого давала, психолога
Каже рідко на форумі, нічого не пише, якая могла її памʼятати
Я памʼятаю її, багато писала
Ні! Я тебя нашла 😂 і накатала мені дві сторінки
Не звʼязуйтесь, точно з ТЦК
СвітланкаОК• 02 июня 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Навіщо?
Prervana• 02 июня 2024
Ответ дляFora74
Я вот ничего не имею против пингвинов и исследований. Но точно ли их надо обучать игре в дартс и поить виски? Может с учетом войны и ограниченного бюджета подойдут паззлы б/у и обычная водка?
Светлый День• 02 июня 2024
Идем точно по пути Северной Кореи😢 там и с электр так и со свободой передвижения и с правами человека😢
Олечка79• 03 июня 2024
Ответ дляvikohka
откройтe карту БД и посмотритe.
Я спросила лично Вы на каких фронтах сейчас ?
Vlada-Maria• 03 июня 2024
Ответ дляEkaterina17
Чекайте , вже скоро - весь уряд на Балі, Шрі ланці
От куди гроші поїдуть , замість відновлення
яке Балі? Кариби - їх все))) а там і Беліз, офшорний рай, під боком))) тільуи встигай відрядження оформляти
Монобільшість у Раді створила МФО ’Група дружби з країнами Карибського басейну’. У це об´єднання вступила майже вся фракція ’Слуга народу’ та представники ОПЗЖ,
https://patrioty.org.ua/blogs/monobilshist-u-radi-...
Vlada-Maria• 03 июня 2024
Ответ дляIshoy
тут ще питання, котрий ворог хоче більше....
Vlada-Maria• 03 июня 2024
Ответ дляYuliya82
Ви краще напишіть СК коштує атомна енергетика (0,65 коп) і скільки платили ми. Ці падли, ці скотиняки, які у корита, ніяк не нажеруться на людській крові
якби ж то 0,65....
Державний оператор атомних електростанцій НАЕК «Енергоатом» на ринку на добу наперед свідомо ставить завищену ціну електроенергії. В результаті частина його ресурсу не продається і випадає на балансуючий ринок.

На балансуючому ринку цю електроенергію по 1 копійці за мегават-годину купує генерація ДТЕК Ріната Ахметова. Потім продає її споживачам за ринковою ціною — близько 3 000 грн/МВт·год.

https://nashigroshi.org/2023/04/24/enerhetyky-akhm....
Vlada-Maria• 03 июня 2024
Ответ дляmari_klim
Доречі, путін особисто в 2002р кнопку нажимав в машзалі ДніпроГЕС1, запускав відреставрований ГА. А ви наївні думаєте, що у них планів немає, де що знаходиться??)
а сюр, коли підряди на захист енергооб’єктів віддали москалю, нагородженому путіним медаллю ’за службу отечеству’ як Вам?
Teonaa• 03 июня 2024
Ответ дляnenatasha
як можна відновити генерацію при загрозі постійних обстрілів?
Захистити енергетику
я точно пам’ятаю , що повідомляли що «все захищене супєр-пупєр»

Teonaa• 03 июня 2024
Ответ дляliss
Укрэнерго врёт
Шмигаль врёт.
Кудринский врёт.

Повышение цен на электроэнергию никак не связано с ремонтными работами, — бывшая заместитель министра иностранных дел Украины по вопросам европейской интеграции Елена Зеркаль.

По ее словам, европейцы полностью оплачивают ремонт, а если денег не хватает, то Украина может взять займ под очень низкий процент, но правительство от этого отказывается.
А с чем связано
MashaizDusha• 03 июня 2024
Ответ дляFora74
нам би присутність України на мапі зберегти хоча б і не в первісному стані, без світла і т.п. Якщо людям сказали вже самі про пенсію дбайте, то який в дупу космос. Якийсь постсовєтський випєндрьож. Якщо в нас немає грошей людей забезпечити мінімально в країні на виживання, то ані антаркики ані євробачень не повинно бути зараз.
Шеллар• 03 июня 2024
Ответ дляFora74
Як совком повіяло - баби без трусів, але космос і ракети попереду всього світу.
Так і тут - населення зубожіє, комуналку витягнуть не може, тисячі впо, пенсій не буде, але на Арктику винь і полож.
Fora74• 03 июня 2024
Ответ дляШеллар
Жаль, что вы дальше Хуманы не смотрите
Flower Girl23• 03 июня 2024
Ответ дляКузякин
И как думаете, будем зимой без света сидеть?
Думаю да, периодически... Очень беспокоит вопрос отопления, у нас и так дом очень холодный...(( Внук пойдёт в 3-й класс, но предполагаю, что и очными занятиями в школах проблемы могут быть... А если он будет сидеть дома, то хотя бы его комнату, нужно будет подогревать масляным радиатором, в те моменты, когда свет будет - а по нынешним ценам это трындец...(((
Flower Girl23• 03 июня 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Похоже на то...(((
Re1ne• 03 июня 2024
Ответ дляSantaMonika
Ой, вона подзвонить
Вчора зайшла в мою тему про пожежників
Нет доверия
Вимагала довести доверіє
Бо свіжа реєстрація
Ні, чому як, пиши свої дані в лічку
Адвоката вже свого давала, психолога
Я памʼятаю її, багато писала
Не звʼязуйтесь, точно з ТЦК
А зачем мне ваш адвокат по разводам и алиментам? )))
Anastasiya-f052• 03 июня 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Навіщо?
Тому хто то затіяв то треба, навіщо? Звідки нам знати, але плани на території явно є.
Ekaterina17• 03 июня 2024
Ответ дляVeselka8
Чесать языком - не мешки ворочить.
Какие океаны вы совсем уже ?
Звичайні океани
Ви савсєм - не знати , що таке океани ?
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
блин! как они посмeли с вами нe посовeтоваться?!
vikohka• 05 июня 2024
Ответ дляОлечка79
зачeм вам это знать? чeм вам это поможeт? приeдeтe ко мнe на помощь? или так, праздный интeрeс?